Зовнішній вигляд заміського будинку і його присадибної території можуть багато розповісти про його власників.

Художня ковка дозволить надати будинку схожість зі стародавніми аристократичними садибами. За цією технологією можна зробити козирки над вікнами, ворота, решітки на лоджії, веранди та інших. Інтер’єр приватного будинку, котеджу стане ексклюзивним, завдяки елегантній гвинтових сходах з кованими деталями, а також витонченим камінним грат.

Крім прикраси екстер’єру та інтер’єру, художню ковку можна також використовувати в дизайні присадибних територій. На майданчику часто встановлюють ковані лавки або «мереживні» альтанки, прокладають мости через декоративні струмки.

Помірне присутність гармонійно комбінованих кованих деталей в інтер’єрі будинку і в дизайні присадибної ландшафту дає можливість оцінювати власників будинку, як людей з тонким смаком.

Іноді елементи художньої ковки мають не тільки естетичну, але й практичну цінність. Наприклад, ковані решітки на вікнах.

В даний час художня ковка користується досить високим попитом. Тепер дана технологія використовується не тільки для прикраси інтер’єрів приватних володінь, а й при проектуванні приміщень для самих різних цілей: заклади громадського харчування, торгові та бізнес-центри, готелі та інші.

Такий високий попит на художню ковку легко пояснити: металеві конструкції відрізняються високою надійністю, довгим терміном експлуатації, але виглядають занадто звичайними і грубими, а мистецтво кування дає можливість надати їм ажурність, легкість, зробити їх не тільки практичним, але і естетично привабливими, щоб дати їм ексклюзивності, унікальності, настільки цінне на сьогоднішній день. Це пояснює, чому мистецтво художнього кування, що існувала протягом сотень років, тепер набуває нове життя і користується високим попитом.

Варто відзначити, що якщо в далекому минулому дана технологія виконувалася вручну, то в даний час – за допомогою спеціального обладнання.