Щоб квартира була затишною, комфортною і оригінальною, дизайнери підбирають унікальні предмети декору, які витончено і благородно прикрасять приміщення, надаючи йому особливий стиль і статус. Оригінальні картини на полотні відрізняються вишуканим смаком, унікальним стилем і чудовою енергетикою!

Багато квартиронаймачів перед покупкою квартири або початком ремонту замислюються над тим, в який момент починати підбирати картини? При побіжному погляді відповідь проста: після покупки і розстановка нових меблів. Насправді, пошук картин краще починати до проведення ремонту, відразу ж вибираючи підсвічування і звертаючи увагу на оформлення картин олією.

Щоб пройтися по художнім виставкам та галереям, потрібно чимало часу. У таких ситуаціях можна заощадити час і сили, звернувшись в онлайн галерею, де можна зробити кращий вибір для дизайну свого приміщення. Зокрема, такі компанії пропонують споживачам понад 100 тисяч таких екземплярів картин на різні теми і жанри. Завдяки послугам компаній, що публікують картини на полотні в інтернеті, можна замовити картину за прийнятною ціною, навіть не стаючи з дивана.

Як вибрати розмір картини?

Кожне приміщення унікально по-своєму. Якщо картина виявиться занадто маленькою, вона просто «загубиться» на загальному тлі, створюючи враження нестачі простору і тісноти. Формат картини повинен бути таким, щоб можна було добре розгледіти деталі. Зіставте розмір картини з ростом людини і визначитеся, як виглядає масштаб картини.

Чи дорого коштують картини? Невелика картина з вернісажу розміром 15х20 см. кв. коштує приблизно 1 тисячі гривень і більше. Сучасні художники зі світовим ім’ям обійдуться набагато дорожче. Якщо вести мову про фотодруку, то вона, як мінімум, дешевше в 5 разів. Це – вигідно, ефективно і грамотно. Якщо фотодрук зробити якісно, ​​то яскраво виражена фактура виявиться дуже схожою на оригінал. Отже, при мінімальних витратах можна вибрати такий предмет декору від квартири, який допоможе створити чудовий дизайн і затишок в інтер’єрі.