Підлогове покриття у вигляді ламінату можна укладати на різні варіанти поверхні, в тому числі і на бетонну підлогу.

Ламінат являє собою дошку певної товщини, кожен шар при цьому визначає стабілізуючу, захисну або декоративну функцію. Для того щоб укласти ламінат на бетонну підлогу необхідно правильно підібрати підкладку. Щоб вигідно придбати ламінат варто заздалегідь вивчити пропозиції інших фірм. Багато виробників пропонують якісні підлогові покриття за прийнятною ціною.

Існує кілька основних видів:

  • пенополіетіленовие підкладка, яка стійка до вологи і пропонується за досить низькою ціною. Але з часом вона може просідати;
  • корковий варіант, який представляє собою натуральний матеріал. Така підкладка продається або в рулонах, або у вигляді листів. Завдяки своїм складом цей матеріал відмінно підходить для теплоізоляції і звукоізоляції.

Зверніть увагу, що смотреть на широкий вибір керамічних блоків можна на сайті stroyshans.ru.

Щоб правильно укласти ламінат потрібно підготувати підставу. Для цього бетон вирівнюється, зачищається від вогкості і пилу. Якщо на ньому є якісь шви або виступи, то вони повинні бути видалені. У тому випадку, коли є глибокі перепади, варто провести стяжку. Для вирівнювання можна використовувати суміші для наливної підлоги, а також бетонну стяжку або фанеру ДСП. Укладати ламінат можна вже на повністю висохнувшую поверхню через кілька днів.

Перед початком робіт потрібно укласти дві підкладки. Перша з яких – поліетиленова плівка, що захищає від зайвої вологості, а потім укладається пробкова підкладка, яка пом’якшить і поглине різні шуми. Після вибору способу укладання ламінату, роботи повинні починатися з кута приміщення. При цьому між стіною і покриттям залишається проміжок в 1 см за рахунок клинів. Це необхідно для того щоб ламінат міг переміщатися в разі впливу на нього температури.

При виборі підлогового покриття варто звертати увагу на його клас, який вказує на вид приміщення і навантаження, яка допускається на поверхню. Якщо це велика прохідність, то краще вибирати році двадцятому й третьому клас. У тому випадку, коли ламінат використовується в комерційних цілях, то при інтенсивному навантаженні найбільш прийнятним вважається тридцять третім клас. Після того як ламінат повністю покладений по всій поверхні, завершальним етапом стає установка плінтусів.