Про такий матеріал, як акрил, чули багато хто, але не всі до кінця розуміють, що саме лежить в його основі. А являє він собою виготовлений із застосуванням акрилової кислоти полімер.

Акрил може бути як промисловим, так і технічним. Саме остання його форма використовується для виготовлення сучасних акрилових ванн, про які сьогодні і йтиметься.

Технічний акрил збагачується спеціальними речовинами, які протистоять різним мікроорганізмам та бактеріям. Саме такий підхід до виробництва забезпечує ваннам з акрилу санітарну безпеку.

Грамотний вибір акрилової ванни

Якщо ви бажаєте придбати якісну ванну з акрилу, яка не розчарує вас в найближчому майбутньому, вам потрібно познайомитися з основними принципами її грамотного вибору.

По-перше, необхідно усвідомлювати той факт, що на ринку зараз дуже багато неякісної продукції, сантехнічна область у цьому випадку не є винятком.

Розпізнати низькоякісні акрилові ванни можна за їхньою невисокою вартістю порівняно з іншою аналогічною продукцією. І як би вам не хотілося заощадити, не варто купувати такі сумнівні вироби.

Відгуки власників таких дешевих ванн практично ідентичні – швидка втрата зовнішнього вигляду, низький рівень жорсткості, нерідкі випадки розтріскування. Подумайте, чи потрібна вам така перспектива?

Купівлю акрилової ванни найкраще здійснювати у великому супермаркеті з гідною репутацією або ж у перевіреному інтернет-магазині.

Визначившись із типом ванни, її розміром та кольором не варто відразу ж поспішати оформляти покупку. Попередньо ретельно ознайомтеся із заявленими параметрами.

На що звернути пильну увагу:

  1. Ванна не повинна мати жодних подряпин, тріщин та сколів.
  2. Зверніть увагу на товщину зовнішнього покриття. У цьому випадку йдеться саме про захисне покриття, а не про загальну товщину виробу. Чим це покриття товстіше, тим довше буде експлуатаційний період.
  3. Що стосується загальної товщини стінок, то вона повинна бути не менше ніж 5-6 мм, що також визначає довговічність даного сантехнічного виробу.
  4. Огляньте бортики щодо пошкоджень. Вони повинні бути ідеальними і не мати жодних вад.
  5. Злегка постукуючи по ванні, можна скласти уявлення наскільки вона багатошарова. Якісна акрилова ванна видаватиме глухий звук.
  6. Не посоромтеся і понюхайте ванну. Різкий неприємний запах є очевидною ознакою низької якості.
  7. Вивчіть дно. На ньому повинні бути відсутні будь-які шорсткості і горбики. Під такими нерівностями зазвичай маскуються всілякі ушкодження.
  8. Зверніть увагу на колір. Він повинен мати однорідну структуру, помутніння та розлучення також неприпустимі.

Такий нескладний огляд ванни з акрилу дозволить вам вибрати справді якісний продукт, у якому ви згодом не розчаруєтеся.