Тропічний душ – це особлива душова система, що імітує відчуття теплої та сильної тропічної зливи.

Такий душ має не лише гігієнічні функції, адже він дозволяє оздоровити організм за рахунок неймовірного масажного ефекту, який мають пружні сильні струмені.

Основні особливості тропічного душу:

  1. Високоякісні та ефективніші водні процедури. Велика лійка тропічного душу здатна охопити все тіло і вам не доведеться рухатися або крутити лійку, щоб помитися повністю.
  2. Найменша витрата. Система має спеціальні аератори, які раціонально розсіюють воду і тропічний душ вимагає практичного такого, а можливо, навіть і меншої кількості води, ніж стандартний душ.
  3. Привабливі зовнішній вигляд. Тропічний душ виглядає дуже стильно і сучасно, а значить чудово впишеться в інтер’єр будь-якої ванної кімнати і буде приносити справжнє естетичне задоволення.
  4. Оздоровчий ефект. Завдяки масажній дії струменів, відбувається посилення кровообігу та насичення крові киснем. Завдяки цьому знімається відчуття втоми, з’являється розслаблення та заспокоєння.

Тропічний душ має багато переваг. Якщо ви зацікавлені в тому, щоб якісно проводити гігієнічні процедури з користю для організму, а не тільки очищати тіло, то покупка тропічного душу стане вигіднішим і найбільш підходящим для вас варіантом. Такий душ славиться своєю надійністю та високим запасом міцності, а якщо ви виберете якісні моделі із середнього цінового сегменту, то переконайтеся у високій якості та працездатності. Велика лійка набагато менше забивається від опадів води, а значить чищення та обслуговування такого душу займуть у вас небагато часу. При виборі тропічного душу слід орієнтуватися на його різновиди, оскільки на сьогоднішній день у продажу представлено кілька видів даної конструкції і ви легко зможете підібрати найбільш підходящу вам модель.