Багато домовласників вважають, що сушка для рушників не є обов’язковим елементом ванної кімнати, але він має багато практичних переваг.

Сушки для рушників допомагають підтримувати гігієну у ванній кімнаті, оскільки сухі рушники зводять нанівець будь-яку можливість вологого середовища для розмноження мікробів і цвілі. Сушки для рушників сушать ваші рушники, що робить їх корисними у вологому або холодному кліматі. Вони також допомагають підтримувати гігієну у ванній кімнаті, оскільки сухі рушники зводять нанівець будь-яку ймовірність появи вологого середовища для розмноження мікробів та плісняви. Сушки для рушників допомагають економити воду і електроенергію — оскільки рушники будуть сушитися прямо на сушках для рушників, їх не доведеться прати так часто, а для їх сушіння не потрібно використовувати енергоємну сушильну машину.

На ринку існує два типи сушки для рушників: ті, які працюють за технологією мокрих елементів (WET), і ті, які використовують технологію сухих елементів (DET). Технологія сухих елементів (DET) пропонує широкий спектр переваг, порівняно з технологією мокрих елементів (WET). До них відносяться швидке нагрівання, пряме інтелектуальне нагрівання, а оскільки рідини немає, ймовірність витоку виключена. Він керований, на 100 відсотків справний, його можна встановити вгору дном, він безшумний у роботі і не вимагає обслуговування. Завдяки DET та швидкому нагріванню додатковий вибір персональної температури дозволяє налаштувати напрямну відповідно до бажаної температури, тому ви можете встановити її вище взимку та нижче влітку. Це також дозволяє вам включати та вимикати рейку, щоб вона не працювала 24 години на добу, що знижує експлуатаційні витрати на 60 відсотків.

Повне цифрове керування дозволяє запрограмувати рейку на автоматичне включення за потреби. Наприклад, якщо ви приймаєте ванну вранці, ви можете запрограмувати її на щоденне включення о 5 ранку і повторне вимкнення о 9 ранку. Він також дозволяє регулювати температуру для цілорічного використання, що заощаджує енергію та знижує експлуатаційні витрати на 75 відсотків. Електричні з’єднання з подвійним входом: сушки для рушників гарної якості повинні забезпечувати ліве і праве електричні з’єднання для оптимального розміщення рейки.