Тонування вікон житлових будинків забезпечує додаткову конфіденційність, коли ви знаходитесь вдома в світлий час доби, і дає вам можливість насолоджуватися видом. Тонування – ідеальна альтернатива шторам і жалюзі, що дозволяє милуватися безперешкодним видом, не виходячи з вітальні.

Наша лінійка домашніх плівок забезпечує виняткову відхилення тепла і інфрачервоного випромінювання при збереженні кристально чистого зображення. Крім того, установка віконної плівки в вашому домі сприяє витоку тепла або холоду через ваші вікна, що призводить до цілорічної економії енергії.

Монтаж плівки і тонування вікон і дверей житлових будинків / плівка для контролю мікроклімату

Тонування вікон житлових будинків плівкою і контролю мікроклімату разом з Тонировка 24 – це всесезонна плівка, яка зменшує жар від літнього сонця, запобігаючи втрату тепла взимку з ваших вікон. Якщо природне сонячне світло проникає в ваш будинок, це може зробити кімнати яскравіше і створити для відвідувачів тепле і гостинне простір. Однак в деяких випадках інтенсивна дія сонячного світла і небажаного тепла може викликати занепокоєння у домовласників, наприклад високі рахунки за електроенергію, шкідливі ультрафіолетові промені, вицвілу меблі і багато іншого.

Зробіть вікна свого будинку безпечніше, розумніше і ефективніше вже сьогодні.
Ми любимо сонце, але дуже багато його може принести небажане тепло, відблиски і шкідливі ультрафіолетові промені в наші будинки. Надлишок будь-якого з них може зробити деякі частини вашого будинку нестерпними і навіть пошкодити ваші цінності. Керуйте сонцем з тонуванням вікон.

Крім того, за рахунок зменшення сонячної енергії і зниження рівня освітленості віконна плівка блокує 99% сонячних ультрафіолетових променів. Це дає додаткову перевагу в уповільненні вицвітання інтер’єру будівлі.

Захищайте найважливіше

Тонування домашніх вікон забезпечує безпеку і надійність, а також захист там, де це необхідно. Запобігайте злочину, пов’язані з проникненням і проникненням, захистіть від нещасних випадків і стихійних лих, застосувавши віконну плівку до ваших вікон.

Скляні двері та вікна є одними з найбільш вразливих точок проникнення і становлять найбільшу небезпеку при зломі. Більшість захисних плівок (зазвичай прозорих, але у нас є комбіновані продукти від сонця і захисту) не поглинають і не відображають багато тепла. У разі шторму або вторгнення в будинок, що призводить до пошкодження ваших вікон, вони дійсно запобігають повне руйнування вікна, обмежуючи шкоду, дозволяючи вашого вікна протриматися довше і бути більш міцним, даючи вам дорогоцінний час для захисту своєї сім’ї.

Отримайте захист сьогодні.

Навіщо тонувати вікна?

1. Зменшення тепла. Сучасна віконна плівка надзвичайно ефективна в боротьбі з впливом сонячної енергії. Плівка може забезпечити зниження нагріву до 78% в порівнянні з необробленим склом.

2. Зменшення вицвітання. Віконна плівка блокує 99% УФ-променів, забезпечуючи сонцезахисний крем і зменшуючи сонячне тепло. Зведення до мінімуму цих причин вицвітання захистить вашу цінну меблі.

3. Позбавтеся від відблисків. Не потрібно миритися з дратівливими відблисками. Якою б не була причина – пряме сонце, вода або навколишні будівлі – існує ідеальне рішення для плівки.

4. Підвищуйте комфорт і насолоджуйтеся енергозбереженням. Не переживайте через температурного дисбалансу, викликаного сильним сонцем або тінями, які можуть обмежувати використання внутрішнього простору. Віконна плівка може вирішити цю проблему і знизити витрати на кондиціонування повітря.