Сьогодні існує чимало способів вирішити проблему малогабаритного житла. Одні люди вдаються до радикальних заходів і зносять стіни, а інші позбавляються від зайвих конструкцій. Останній метод вважається більш прийнятним, адже він не вимагає дозволів на фундаментальне перепланування. Так, найпростіший спосіб заощадити простір – замінити стандартні міжкімнатні двері на розсувні. У чому їх особливість?

Тип системи

Перш за все потрібно визначитися з розташуванням дверного полотна. Воно може ковзати уздовж поверхні, а може ховатися в спеціальному пеналі. Перший варіант простий в монтажі і не вимагає великих витрат. Другий – ергономічний, але володіє складним пристроєм і дорогий в обслуговуванні.

Матеріал

Коли модель обрана, слід звернути увагу на якість матеріалів. Якщо присутні скляні елементи, бажано, щоб це був триплекс або загартоване скло.

Також важливо врахувати загальний дизайн інтер’єру. Наприклад, для класичного стилю підійде полотно з натурального дерева, а для хай-тека або лофт доцільно придбати алюмінієві системи.

Питання отвору

Двері-перегородки можна встановлювати на будь-яких вихідних даних. Особливі вимоги пред’являються тільки до верхньої перемичці – вона повинна бути міцною і надійною.

Варто відзначити, що рейок найкраще фіксувати на дерев’яному брусі, який використовується в якості застави деталі.

Стіни і підлога в зоні кріплення повинні бути ідеально рівними. В іншому випадку з’явиться зазор, а двері будуть самовільно з’їжджати.