Сучасні виробники дверних конструкцій пропонують моделі із різних матеріалів. Свою актуальність та популярність не втрачають дерев’яні міжкімнатні двері. Масив дерева є благородним, екологічним та естетичним матеріалом, він ніколи не втрачає актуальності.

Якісні експлуатаційні характеристики мають двері з масиву вільхи. Це міцний, надійний і довговічний матеріал, який відмінно витримує агресивний вплив навколишнього середовища, не втрачає свого первісного, привабливого вигляду навіть після довгих років експлуатації. Кожен бажаючий може купити двері на dveri-belorusskie.ru/massiv-olkhi та грамотно оформлювати приміщення. Такі конструкції ідеально підходять для будь-якого призначення. Двері з вільхи стануть оптимальним вибором як для житлових, так і комерційних об’єктів.

Головні плюси дверей з масиву вільхи

Двері з вільхи відрізняються незаперечними перевагами, тому попит на такі конструкції постійно зростає. Якісними характеристиками таких конструкцій можна назвати:

  • стійкість до вологи;
  • міцність;
  • привабливий вигляд;
  • екологічність;
  • довговічність.

Так як матеріал має високі показники вологостійкості, двері з вільхи встановлюють також на кухні та у ванній кімнаті. Шляхетний матеріал відрізняється різноманітністю колірних рішень та фактур, тому завжди можна оформлювати приміщення під власний смак, забезпечуючи оригінальність, естетичність та шляхетність інтер’єру. Двері з вільхи грамотно впишуться в будь-яку обстановку, перетворюючись на прекрасний декоративний елемент приміщення. Двері вільхи не коробляться, чудово витримують температурні перепади, відмінно переносять мінусові температури та прямі дії ультрафіолетових променів. Такі двері застосовуються як для внутрішньої, так і для зовнішньої установки.

Особливості встановлення

Встановлення дверей починається з підготовки отвору. Проріз повинен бути рівним, при необхідності слід виконувати ґрунтовку. Наступним кроком є встановлення дверного блоку, до якого кріпиться дверна коробка. Кріплення слід виконувати за допомогою петель, після чого монтується фурнітура. Усі зазори між дверним блоком та стінами необхідно заповнювати монтажною піною. Дверні полотна з вільхи можуть виготовлятися як з цілісного масиву, так і зі склеєних брусків.