Рулонні штори рекомендовані до використання в кожній квартирі і будинку. По-перше, вони дозволяють захистити внутрішній простір приміщень від докучливих поглядів сусідів. По-друге, рулонні штори виконують фізичний захист від ультрафіолетових променів. Встановити рулонні штори значно простіше, ніж обклеювати всі вікна захисною плівкою.

Рулонні штори в широкому асортименті. Головною відмінною рисою моделей є полотно, з якого виконується рулонний штора. Природно, вищезазначений предмет може бути самостійним і нести естетичне навантаження в приміщенні.

Основні критерії вибору

Перед тим, як здійснити вибір рулонної штори виміряйте вікна. Вимірювати необхідно не тільки ширину, але і висоту вікна. Причому вимірювання стосуються лише скляної частини. Ширина самої рами неважлива.

Найбільш популярні матеріали, з яких виконуються рулонні штори:

  • поліестр;
  • скрін;
  • блекаут.

Класичний поліестр є синтетичне полотно, яке може бути забарвлене практично в будь-який колір. На нього також з успіхом наносять принти будь-якої складності, будь-якої колірної насиченості.

Тканини «скрін» мають на увазі високу міцність і ідеальну рівність поверхні. На ній в принципі неможливі складки. Крім того, тканина має вогнетривкими якостями. Усадка і деформація неможливі на увазі щільного переплетення ниток.

Рулонні штори блекаут використовуються в тих випадках, коли необхідно повне затемнення приміщення. Іншими словами, рулонний штора подібного роду опускається і в приміщенні настає абсолютна темрява.

Кріплення для монтажу на пластикові вікна

Переважна більшість користувачів має саме пластиковим склінням. З цієї причини виробник доповідає в комплект поставки лише кріплення для пластикових вікон.

Перевагою подібних кріплень вважається простота їх установки. Не потрібно використання саморізів. Установка здійснюється на двосторонній скотч. Відзначимо, що видалення рулонних штор з вікон також не складе ніяких проблем.

По-перше, тому що використовується спеціальний двосторонній скотч. По-друге, якщо від’єднання навіть після прикладання сили не відбувається, місце зіткнення з рамою рекомендується прогріти за допомогою фена для волосся.

Після цього демонтаж не займе більше кількох секунд.