Щоб зробити дівчині подарунок не достатньо придбати для неї гарний одяг і взуття.

Важливо, щоб вона могла комфортно розмістити речі, отримуючи до них всеосяжний доступ. Допоможе це зробити облаштована кімната-гардероб, що робить будь-який будинок більш функціональним і вільним від речей.

Найчастіше стандартне планування квартири не передбачає наявність гардеробної кімнати, тому потрібно або звернутися за допомогою до кваліфікованого дизайнера, або спробувати самостійно скласти план-проект майбутнього гардеробу. При виборі місця варто враховувати загальну площу квартири або приватного будинку, адже для людей повинно залишитися достатня кількість житлового простору.

Яке приміщення вибрати?

Для обладнання вбиральні оптимально підійде підсобне приміщення, мансарда і навіть утеплений заздалегідь балкон. Незалежно від вибору загальна площа приміщення повинна становити не менше 2-4 квадратних метрів, адже в іншому випадку вона стане не гардеробом, а звичайним шафою.

Кожна сучасна дівчина знає, що про тренди сезону в одязі та аксесуарах можна прочитати на спеціалізованих сайтах, а тому вона практично щодня знаходить для себе оригінальні вбрання, які незабаром можуть потрапити до неї в гардероб. Тому варто облаштувати приміщення так, щоб в нього помістилися всі речі та взуття, а місце, що залишилося було достатнім для комфортного пересування і навіть примірки. Якщо в квартирі немає мансарди або підсобки, можна скористатися великою кімнатою, яку поділяють навпіл за допомогою гипсокартоновиє або більш монолітною перегородки.

Облаштування гардеробної

Після вибору приміщення слід подбати про його облаштуванні. Для цього потрібно придбати або самостійно виготовити полки, ящики і металеві труби для вішалок. У процесі планування приміщення необхідно відразу визначитися з тим, в яких місцях будуть зберігатися речі для різних сезонів. Це дозволить підтримувати порядок і робити гардероб не тільки функціональним, але і привабливим з дизайнерської точки зору.

При плануванні зони для зимової та іншої верхнього одягу необхідно пам’ятати, що вона повинна розташовуватися вільно. В такому випадку можна буде забезпечити відсутність в гардеробі сторонніх запахів і довше зберегти предмети одягу в первісному вигляді.