У приміщеннях, де відбувається постійне скупчення людей необхідно захищати стіни від механічних пошкоджень.

Для цього існують стінові відбійники, які ще називають протиударним профілем. Це спеціальні пристосування, які представляють собою горизонтальні накладки, що кріпляться на стіну на певну висоту. Ширина вироби зазвичай варіюється від 20-30 см, а довжина може бути будь-хто.

Найчастіше їх використовують в медичних та освітніх установах, офісах, торгових приміщеннях та залах очікування. Основною відмінністю всіх моделей відбійників один від одного є матеріал виготовлення. На сьогоднішній день вироби можуть бути зроблені з пластика, нержавіючої сталі, гуми і ДСП:

  • Пластикові. Найпопулярніший вид накладок. При його виготовленні використовуються spi-полімери, завдяки чому виріб відрізняється високими показниками міцності і безпеки. Також накладки мають антибактеріальні властивості і переносять високі температури. Можна купити пластикові відбійники для стін по доступним цінам на сайті виробника.
  • ДСП. Досить економний варіант, за допомогою якого легко приховати забруднення поверхні.
  • З нержавіючої сталі. Такі профілі мають довгий термін експлуатації і оптимальне співвідношення ціни і якості.
  • Гумові. Цей варіант застосовується як для стін, так і для підлоги. Найчастіше їх використовують в місцях скупчення транспортних засобів. Протиударні профілі з гуми поширені для захисту таких приміщень: стіни паркінгу; склади; промислові будівлі; фасади будинків. Вироби мають особливу конструкцію, а склад забезпечений светоотражающим матеріалом. Відбійники здатні витримати різкий перепад температури, мають високу ударостійкість і довгим терміном служби.
  • З м’якого ПВХ. Вироби відрізняються дуже доступною ціною і підходять для заокруглених стін.
  • З шпонированной дошки. Відрізняється від накладок з ДПС тим, що покрита тонким шаром деревини, що робить його схожим на виріб з натурального матеріалу.

Всі види відбійників, не залежно від складу, легкі в догляді і монтажі.

Використання стінових відбійників допоможе захистити поверхню від будь-яких пошкоджень, що позбавить від витрат на ремонт. Крім того, вони мають приємний зовнішній вигляд і прекрасно впишуться в інтер’єр як елемент декору.