При будівництві будинків слід правильно визначитися з вибором матеріалу. Ринок пропонує різні види будматеріалів, що відрізняються високими показниками міцності та надійності.

Одним із таких матеріалів є керамоблок, який вважається екологічно чистим, міцним, природним матеріалом. Кожен може замовити будівництво будинків із керамоблоків професіоналам спеціалізованої компанії. Важливо дотримуватися технології зведення, щоб отримати надійний і довговічний будинок. Керамоблоки є вдосконаленими варіантами звичайної цегли, які можуть бути різних типорозмірів та структур.

Переваги будівництва будинків з керамоблоків

Представлений будматеріал відрізняється численними перевагами, завдяки чому є оптимальним вибором для багатьох будівельників. За допомогою керамоблок можна звести, як зовнішні, так і внутрішні стіни. Їх активно застосовують також для зведення огорож. Головними перевагами керамоблоків можна назвати:

  • екологічність;
  • економічність;
  • низька теплопровідність;
  • паропроникність;
  • міцність;
  • пожежна безпека та інше.

Керамоблок також відрізняється чудовими ізоляційними властивостями, забезпечує високий рівень комфорту та теплоти приміщення. Головним недоліком матеріалу можна назвати крихкість, але при дотриманні технології зведення стін матеріал здатний служити довго, надійно і не втрачати початкові експлуатаційні характеристики.

Етапи будівництва будинку

Будівництво будь-якого будинку починається зі створення проєкту, після чого вибирається місце майбутнього будинку. Важливо врахувати розміри будинку та геодезичні умови. З огляду на ці показники вибирається вид фундаменту. Для будинку з керамоблоків можна вибрати стовпчастий або монолітний фундамент. Після влаштування фундаменту, можна приступити до будівництва підлоги та зведення стін з керамоблоків. Завдяки легкості матеріалу, звести стіни можна навіть без допомоги спеціалістів та застосування спеціальної техніки. Наступним етапом є влаштування покрівлі. Популярністю користуються покрівлі із профлисту або металочерепиці. Встановлення дверних та віконних конструкцій необхідно виконувати перед оздоблювальними роботами. Зовнішні оздоблювальні роботи та влаштування комунікаційних мереж є завершальним етапом будівництва будинку.