Сучасні технології оформлення нежитлових приміщень дозволяють ефективно використовувати сьогодні і ті будівельні матеріали, які ще зовсім недавно сприймалися виключно як оздоблювальні для зовнішніх будівельних робіт. Штучний камінь – в цьому плані досить вигідна новинка.

Оформлені за допомогою штучного каменю стіни кафе, барів, магазинів набувають незвичайний і привабливий вигляд, підкреслюючи специфіку самого приміщення. Вельми успішно застосовується штучний камінь при обробці невеликих сувенірних магазинів, де ексклюзивна текстура каменю дає можливість використовувати для демонстрації товару прозорі виставкові стенди і вітрини.

Устаткування стін, оброблених штучним каменем, скляними шафами і полицями допомагає повністю розкрити перед потенційними покупцями всю привабливість товару, дозволяє розглянути його в декількох ракурсах. Відмінно виглядають в такому інтер’єрі оригінальні та яскраві подарунки на Новий рік – святкова символіка (гірлянди, ялинові гілки, скляні кулі і білосніжні янголятка) розставити потрібні акценти і буде чудово поєднуватися з вишуканою строгістю стін зі штучного каменю.

В принципі, подарункові або сувенірні салону підібрати супутнє оформлення зі штучного каменю для будь-яких тематичних груп простіше, якщо присутній нейтральна основа. Як правило, в якості такої основи використовують гладкі однотонні стіни, які дозволяють в залежності від сезону варіювати декорації. І хоча вартість одного квадратного метра штучного каменю, який застосовується сьогодні в дизайні інтер’єрів приміщень, приблизно дорівнює вартості середніх за ціною шпалер для обклеювання невеликої кімнати, таке фінансове вкладення в інтер’єр себе виправдає.

По-перше, при наявності стін зі штучного каменю значно полегшується процедура подачі товару – камінь сам по собі є прикрасою-декором, які звертають увагу на себе і розміщені на своїй основі асортимент. По-друге, деякі категорії товарів взагалі не доведеться відтіняти – ті ж подарунки для колекціонерів холодної зброї або курильних трубок. Досить напередодні свята виставити їх на окремий прозорий стенд, і декоративний фон штучного каменю сам додасть сувеніром потрібну в очах покупців привабливість.