Натяжні стелі є прекрасним рішенням для будь-яких приміщень, як житлових, так і робочих, оскільки відрізняються акуратним зовнішнім виглядом і практичністю у використанні. Такий варіант стельового покриття має високу популярність серед споживачів завдяки своїм основним перевагам.

Якщо вам потрібна якісна та професійна установка натяжних стель, ви можете звернутися до спеціалізованої компанії. Спеціалісти зможуть виконати монтаж натяжних стель під ключ, а ви гарантовано отримаєте відмінний результат. Не зайвим буде заздалегідь підготуватися до встановлення натяжних стель.

В першу чергу вам доведеться визначитися з видом стелі – натяжні стелі бувають двох основних видів по матеріалу, що використовується. Не можна сказати, що вони мають кардинально суттєві відмінності, але вони є. До видів натяжних стель відноситься:

  1. Плівкові – матеріалом є плівка ПВХ. Настінні плівкові стелі стійкі до вологи і досить міцні, для їх монтажу необхідна теплова гармата.
  2. Тканинні – використовується спеціальна тканина із просоченням. Цей тип натяжної стелі не потрібно нагрівати, а зовнішнім виглядом вони нагадують оштукатурені стелі.

Далі вам потрібно підготувати стелю.

Слід розуміти, що полотно натягується поверх чорнового покриття і його косметичні недоліки не проглядатимуть через натяжну стелю, тому немає необхідності доводити його до ідеального стану. Але великі огріхи слід виправити, особливо якщо покриття нерівне або має якісь суттєві ушкодження. Найкраще прибрати стару фарбу, штукатурку та все інше, щоб було раніше на стелі. Потім варто його очистити від забруднень та пилу, домогтися рівного та чистого покриття. По чорновій стелі можна розмітити місця, де будуть світильники і замалювати схему для майбутньої електричної проводки, яка розташується під натягнутим полотном. Крім того, підготовчі роботи повинні включати захист всього, що знаходиться в кімнаті, від процесу монтажу натяжної стелі.