Цегла – це дуже популярний будівельний матеріал, без якого не може обійтися зведення будь-якого будинку. Таким чином, цеглу рекомендується використовувати для будівництва житлових і промислових будівель. При цьому потрібно постаратися вибрати найбільш підходящу продукцію для себе.

Особливості правильного вибору цегли

Вибираючи цеглу, можна відзначити певні аспекти правильного вибору продукції:

  • Цегла буває керамічним, силікатним, гіперпрессованний. При цьому вибір технології, по якій проведений цегла, бажано враховувати з розумінням специфіки проведених будівельних заходів.
  • Також потрібно визначитися з розміром цегли, який може бути стандартним, модульним або полуторним, вузьким. При цьому стандартні вироби є найбільш універсальними, внаслідок чого вони ідеально підійдуть для кладки конструкцій і проведення декоративно-облицювальних робіт. При виборі модульного і полуторного можна істотно заощадити при будівництві. Вузькі вироби підійдуть тільки для облицювання та декору будівель.
  • Якість також має бути прийнято до уваги. Важливо відзначити, що дефекти зазвичай проявляються в колірному виконанні будівельного матеріалу. Наприклад, цегла світло-рожевого кольору зазвичай виявляється недопаленої, і він може добре вбирати воду, внаслідок чого не підійде для зовнішнього використання. Перепалений цегла володіє темно-бурим кольором, тому він виявляється дуже твердим, може проявляти умови навіть до найсуворішої експлуатації, використовуватися для створення фундаментів. Зазвичай цегла повинен бути червоного кольору. При цьому небажані колірні розлучення, відколи.
  • Дуже важливо враховувати характеристики міцності цегли для того, щоб він зумів протистояти майбутнім умовам експлуатації.
  • Морозостійкість – це ще один важливий параметр. Тільки в цьому випадку можна розраховувати на те, що цегляна кладка буде стійка до постійних коливань температур.

Правильний вибір цегли обов’язковий для тих, хто хоче успішно побудувати житловий або промислове цегляна будівля.