Перед тим, як почати планувати кухню, потрібно точно зняти всі розміри. Жаліти час на заміри не варто, інакше можна отримати небажані результати.

Для початку потрібно виміряти висоту приміщення (відстань від стелі до підлоги), ширину (відстань між стінами), відстань від дверей до кутів. Також потрібно відзначити всі інші елементи: труби, радіатори, отвори для вентиляції і інші наявні деталі в обстановці.

Також потрібно зняти розміри вікон, дверей і відстань від їх країв до кутів і стелі. На плані бажано зазначити те місце, яке потрібно для відкривання дверей і вікон. Якщо планується розмістити під вікном шафа, слід врахувати, що відстань від низу вікна до підлоги повинно становити від 90 до 105 см. Чим більше, тим краще.

Після того, як зроблені всі основні виміри, потрібно уважно подивитися, чи не залишилося що-небудь неврахованих. Наприклад, розетки, вимикачі, газові труби. Їх розташування не можна не відзначити. При необхідності розетки і вимикачі можна буде перенести або ж додати.

Всі існуючі варіанти обробки кухні можна розділити на три види: економічний, сучасний і євро-ремонт.

До економічному варіанту можна віднести невеликий косметичний ремонт з фарбуванням стін, побілкою стелі або поновлення шпалер і т. д.

Заміна непридатних матеріалів підлоги, стелі або стін і допомогою залучення новітніх технологій та розробок нанесення обробки, відноситься до сучасного ремонту.

Найсучасніші матеріали застосовуються при євро-ремонту. Дорогий декор і унікальність технологій перетворять кухню в невелике чарівне приміщення. Євро-ремонт краще довірити висококваліфікованим фахівцям, і обійдеться він досить дорого.

Цікаві ідеї ремонту кухні можна знайти в різних профільних журналах. Також можна запозичити незвичайні ідеї з відповідних телепередач або з інтернету.

Потрібно орієнтуватися на розмір приміщення і вибрати той варіант, який підійде до наявних параметрами. Величезне бажання, наявність грошових коштів і фантазія обов’язково приведуть до бажаного результату.