До вибору міжкімнатних дверей слід підійти серйозно, оскільки вони займають основне місце в інтер’єрі приміщення. Крім дизайнерських функцій, міжкімнатні двері зонують місце, добре розділяючи кімнати.

Сучасний ринок пропонує великий вибір дверних конструкцій, серед яких завжди можна вибрати потрібну модель. Міжкімнатні двері пропонуються в різних колірних та дизайнерських рішеннях, вони можуть стати справжньою окрасою будь-якого приміщення. Зазначимо, що виробники дверей та фурнітури пропонують дверні конструкції, як у готовому вигляді, так і на замовлення. Купівля дверей на замовлення дозволить створити в будинку оригінальний інтер’єр.

Вибір матеріалу

Перше, на що слід звернути увагу при покупці дверей, – це матеріал. Популярністю користуються двері із деревної сировини. Масив дерева є екологічно чистим, нешкідливим матеріалом, який можна використовувати для виготовлення дверей будь-якого призначення. Дерев’яні міжкімнатні двері можна встановити у будь-якій кімнаті. Вони також відрізняються чудовими ізоляційними характеристиками, забезпечують високий рівень шумоізоляції та теплоізоляції у будинку. Головним недоліком таких міжкімнатних дверей можна назвати їхню високу вартість. Якщо бажаєте придбати гарні, якісні, але недорогі двері, слід звернути увагу на моделі із ДСП або ламінованого МДФ. Такі вироби відрізняються чудовим зовнішнім виглядом, вони здатні грамотно вписуватись у будь-яку обстановку.

Вибір фурнітури

При виборі міжкімнатних дверей важливо звернути увагу також на якість та дизайн фурнітури. Фурнітура буває у вигляді кріплень, петель, ручок та ін. Правильно обрана фурнітура дозволяє забезпечити міцність, надійність дверної конструкції та вишуканий зовнішній вигляд. Іноді одна ручка може повністю змінити вигляд дверей.

Якщо необхідно вибрати двері для ванної або кухні, слід звернути увагу на вологостійкі матеріали. Таким чином, можна захищати конструкцію від появи плісняви, грибків та від руйнівного впливу постійної вологи та пари.

Грамотно обрані міжкімнатні двері дозволять забезпечити у приміщенні високий рівень комфорту, практичності та функціональності. Двері зазвичай випускаються в стандартних розмірах, але при необхідності можна придбати моделі під індивідуальне замовлення.