У літню пору року в усіх закладах громадського харчування особливою популярністю користуються холодні десерти, в тому числі морозиво. Для того, щоб приготувати смачне морозиво, в кафе і ресторанах використовують спеціальний апарат – фризер.

Таке обладнання влаштовано, як йогуртниця, проте не нагріває, а навпаки – заморожує продукти. У чому особливості роботи фризерів, які бувають фрізери і як правильно вибрати такий пристрій? Про це та інше читайте далі.

Як влаштований фризер для приготування морозива?

Фризер для мороженого для виготовлення морозива складається з:

  1. мотора (в деяких моделях їх 2);
  2. циліндра;
  3. обертового міксера;
  4. охолоджуючого елемента (компресора);
  5. бункера.

Бункер заповнюють продуктами, після чого вони надходять в циліндр і перемішуються обертовим міксером. Під час перемішування продукти поступово заморожуються, так як навколо циліндра встановлений компресор. Коли морозиво досягло потрібної консистенції, його дозують в стаканчики або різні за розміром гастроемкости. В Гастроємності морозиво виставляють на вітрини, а в стаканчиках видають безпосередньо клієнтам закладу.

Які бувають фрізери для морозива?

Сушка купити яку можна в інтернет-магазині, має кілька різновидів, в тому числі:

  • для смаженого морозива;
  • для твердого морозива;
  • для м’якого морозива;
  • для йогуртового морозива;
  • для сорбета тощо.

Також фрізери бувають настільними і підлоговими. Настільні апарати (до 13 л) підходять для невеликих кафе і точок вуличної торгівлі. А ось на підлогу фрізери встановлюють в ресторанах та інших закладах громадського харчування, де великий потік відвідувачів.

Професійний фризер для приготування морозива може мати різні габарити і обсяги циліндра і бункера. У деяких моделях морожениц також є функція пастеризації і повітряний фільтр. Такі апарати розраховані на великий бізнес, який займається виготовленням і подальшим продажем морозива. В кафе і ресторани, як правило, таке обладнання не встановлюють.

Фризер для морозива (Україна): правила вибору

Перед тим, як фризер для морозива купити в Україні, слід вибрати відповідну модель і комплектацію приладу. Для великого закладу громадського харчування вигідно купувати наповнити прилади з ємністю бункера більше 13-15 л. Для невеликих кафе і барів підійдуть настільні фрізери. Також при покупці морозива зверніть увагу, який продукт виходить на виході – твердий або м’який.

Для твердого морозива рекомендується вибирати фрізери з температурою приготування від -8 до -12 С, а для м’якого – близько -8 С. Якщо ж Ви хочете придбати апарат новий недорого, найкраще звернутися в інтернет-магазин. Такі постачальники пропонують дешеві фрізери безпосередньо від виробників.

На відміну від звичайних роздрібних магазинів, інтернет-магазини заощаджують на оренді приміщення, зарплати співробітників і рекламі. З цієї причини і ціни при покупці фризерів в режимі онлайн значно нижче.