Поверх

Вибір поверху багато в чому залежить від особистих переваг. Високий поверх частіше вибирають заради красивого виду на місто. Однак тут є свої підводні камені. У великих містах активно йде забудова і через рік-два від красивого виду може не залишитися і сліду. Ще одна незручність – довге очікування ліфта, а при проблемах з електрикою взагалі доведеться підніматися пішки.

На нижніх поверхах в квартиру проникатиме менше природного світла, та й рівень шуму і запиленості буде вище. У разі перепродажу житла його вартість відчутно знизиться, якщо квартира знаходиться на 1 або другому поверсі. У будь-якому випадку вибір завжди залишається за вами, тому в даному питанні потрібно керуватися міркуваннями особистого комфорту. Ознайомитися з можливими варіантами можна тут: https://vdoma.online/.

Особливості розташування та планування квартири

Якщо не хочете замість затишного і світлого житла отримати напівтемний підвал, варто заздалегідь придивитися до розташування квартири. Небажана ситуація, коли всі вікна виходять на сусідню висотку, яка розташована занадто близько. Оптимальна відстань між будинками становить не менше 15 м.

При покупці квартири під дахом великий ризик затоплення приміщення, а біля холу з ліфтами доведеться постійно слухати монотонний шум підйомників. У плані тепла найневдалішими є кутові квартири, так як у них відразу дві зовнішні стіни, замість однієї. Якщо квартира на першому поверсі розміщена над приміщеннями, які будуть здаватися в оренду, варто заздалегідь дізнатися, що там буде розташовано, адже цілком можливо сусідство з кафе, баром або танцювальної студією.

Планування квартир повинна бути максимально практичним, щоб раціонально використовувати кожен квадратний метр. Погодьтеся, величезний довгий коридор абсолютно даремний при маленьких кімнатках, а кілька великих вікон в одному приміщенні приведуть до тепловтрат. У деяких випадках перепланування неможливе або ж обійдеться дуже дорого.

При покупці квартири в новобудові необхідно ретельно продумувати будь-яку деталь. В цьому випадку ви отримаєте саме таку квартиру, про яку давно мріяли і зробите вигідну інвестицію.