Кожна людина намагається облаштувати своє житло таким чином, щоб в ньому було затишно і приємно знаходитися. Досягається це кількома способами.

Перше, це якісний ремонт. Друге, це використання зручної та функціональної меблів. І третє, це додавання декору. Останнє в свою чергу досягається завдяки використанню різних прикрас. Картина, це найпоширеніший і стильний елемент декору, який, в тому числі можна використовувати в кухні.

Можна придбати готову картину на кухню або замовити у художника. При виборі подібної прикраси варто враховувати кілька правил.

Зміст картини

Звичайно у кожного свої смакові якості, і якщо навіть вони неприємні всьому здоровому глузду, їм варто купувати ту картину, яка сподобалася. Але взагалі вважається, що найкращим вибором буде або пейзаж, або натюрморт. Перший варіант здатний надати затишку і нагадувати про якісь приємних спогадах.

Може навпаки, викликати бажання здійснити мрію, наприклад, побувати в горах. Другий варіант повністю відповідає кухонної тематики, адже на натюрмортах зображують овочі, фрукти, пляшки з напоями. Є ще стандартний варіант, це власні фото з сім’єю.

Форма і розмір

Тут немає ніяких обмежень. Все залежить від розміру кухні і вільного місця на ній. Якщо є великий голу ділянку стіни, на якому немає полиць або шафок, то на це місце підійде досить велика картина. Якщо місця практично немає, то можна повісити маленькі картинки розміром навіть 20/20 см.

Що стосується форм прикраси, теж немає ніяких певних заборон. Будь то прямокутник, квадрат, коло або овал. Підійде все, головне щоб було в тему.

Дотримання стилю і кольору

Коли кімната, де відбувається приготування їжі і вся сім’я обідає, виконана в певному стилі, то йому бажано відповідати. Це відповідність має відображатися як на вмісті картини, так і на її обрамленні. Картина в стилі Прованс явно не впишеться в кухню в стилі мінімалізм. Також варто враховувати кольору, в яких виконана кухонні кімната. Краще, щоб картина була близька до них.

Дотримання симетрії

Якщо впав вибір на те, щоб повісити відразу декілька картин в одному місці, то їм бажано надати певної симетрії. А саме: розвішувати їх на однаковій відстані, надавати певну форму, розташовувати в одній або декількох площинах.

Ось кілька критеріїв, які варто враховувати при виборі картини. Озброївшись ними, плюс пріслушіваніе до власних почуттів, допоможуть вибрати ідеальний варіант.