Люки під плитку натискні – це такі люки, які можна відкривати, натиснувши просто на дверцята.

Завдяки особливому механізму замків на пружинах дверцята такого ревізійного люка може, як відкриватися, так і закриватися. Такі замки досить міцно закріплюють дверцята, коли люк розташовується в закритому вигляді. Але натиснувши просто на дверцята люка, механізм починає спрацьовувати і тоді виконується дверцята. Якщо взяти і натиснути на дверцята 2 раз, тоді дверцята люка буде повільно закриватися. Виготовленням таких люків сьогодні займаються багато компаній.

Такий варіант відкривання і закривання люка є досить зручним і новим на відміну від старого варіанту відкривання – за допомогою присоски. Необхідно сказати, що, по-перше, невидимий люк можна використовувати для всіх категорій плитки.

Проста присоска до даних поверхонь взагалі не пристає, і люки подібного зразка потребували будь-якої допоміжної ручці. По-друге, досить часто присоски можуть губитися і далеко не завжди виходить тримати їх при собі.

Невидимий люк під плитку досить зручно застосовувати для забезпечення повного доступу до водомірів, водонагрівачів і багатьом іншим пристосуванням, які необхідно замаскувати від всіх. Іноді люк під плитку застосовують замість екрану під ванну, щоб була можливість доступу до зливу.

Величезний асортимент розмірів люків дає відмінну можливість вибрати люк під різні типи плитки, керамічний граніт і т. п. Захований люк під плитку натискний відмінно вписується в кожне приміщення.