Кожна людина проводить досить багато годин свого життя у вбиральні, це можна вважати серйозним аргументом для того, щоб максимально серйозно поставитися до правильного вибору сантехніки.

Чи не кожен замислюється, що унітаз, теж необхідно підібрати правильно, як би комічно це не звучало. Купити унітаз можна з легкістю звернувшись в магазин сантехніки, де досвідчені консультанти нададуть великий вибір і асортимент.

Існує кілька основних критеріїв, на які варто звертати увагу при виборі унітазу для будинку. Унітаз повинен без будь-яких проблем підключитися до каналізації і водопроводу. У разі якщо власник купує відразу комплект з унітазу і бочка, то необхідно щоб він був надійним і піддавався легкому ремонту. При установці унітазу, має залишитися необхідно кількість місця спереду і з боків унітазу. Унітази можна піддати класифікації виходячи з типу кріплення. Тобто вони можуть бути підлоговими і підвісними. Підлогові унітази природно є найпопулярнішими і поширеними. На подібні унітази розраховують проектувальники і будівельники квартир, тому саме подібні унітази займають більшу кількість у вітринах магазинів. Головні їх особливості зводяться до того, що унітаз кріпиться до підлоги за допомогою цементного розчину або ж шурупами.

Підвісні ж унітази, на сьогоднішній день в нашій країні вважаються більш екзотикою, хоча в країнах Європи, давно вже поширені. Головною особливістю є те, що даний унітаз не займає площу підлоги, що в свою чергу максимально спрощує проведення прибирання, а також візуально збільшує обсяг приміщень. Але при цьому варто мати на увазі, що даний унітаз вимагає окремого монтажу, а саме металевий каркас в стіну.

Крім того, щоб правильно вибрати унітаз і не мати справу зі зміною каналізації, необхідно звернути увагу на форму випуску унітазу, виділяють три форми, а саме:

– косою випуск;

– прямий випуск;

– вертикальний випуск.

Також не варто забувати про те, що унітаз необхідно вибрати правильно виходячи з параметрів, а це означає, що в магазин необхідно прийти з рулеткою, а до цього будинку визначити відстань від дверей до задньої стінки.