Пісок – один з основних будівельних елементів. Як правило, використовується у вигляді згущувача і наповнювача в цементних і бетонних розчинах.

Потрібно в обов’язковому порядку в більшості будівельних споруд, за винятком дерев’яних. Пісок популярний по тій причині, що він досить дешевий. Він продається в мішках або на вагу тоннами, що робить його максимально доступним і придатним для використання. Також він використовується часто в ремонтних роботах, для створення розчину штукатурки з цементу і піску. Він необхідний і використовують його у великій кількості. Саме тому його варто купувати за вигідними цінами, так як в звичайних магазинах вартість на нього може бути завищена. Якщо ви задумали будівництво, то вам варто звернути увагу на компанії, які постачають пісок у великих обсягах і при цьому не завищують ціни. Бажано, щоб у них був великий вибір, так як це дозволить вам дійсно вибирати той сорт піску, який максимально добре буде підходити по ваші потреби і гаманець. Існує величезна кількість різновидів піску, як за способом добування, так і за типом обробки.

Де ж його придбати? Як було сказано вище, варто шукати ті компанії, які постачають пісок у великому обсязі і при цьому у них є великий асортимент піску, наскільки це взагалі можливо.

Види піску:

  • Річковий пісок. По суті, найкращий варіант для будівництва. Видобувається він з дня річки, максимально чистий, так як домішок різної глини та інших природних відходів практично не містить.
  • Будівельний пісок. Ще іноді називається кар’єрним. Найчастіше, має величезний набір різних домішок, у вигляді глини і осколків від скелястих поверхонь. Застосовується виключно в будівництві, унаслідок сильного забруднення.
  • Митий пісок. Найчистіше варіант. Це звичайний кар’єрний або річковий пісок, який обробляють у спеціальному обладнанні. Виходить на рідкість чиста сипуча маса, яку можна використовувати, наприклад, в пісочниці.
  • Сіяний пісок. На відміну від митого піску, він очищений від великих фракцій різних осколків. Сіють, як правило, кар’єрний пісок, для додання йому належної сировинного складу. Можна використовувати, як в будівництві, так і в облагороджування території або ділянки.