Зручність і захищеність

Завдяки автоматичним відкатним воріт можна заощадити простір у дворі, надійно охороняти будинок і гарантувати комфорт, стійкість конструкції по відношенню до вітру.

Подібні товари складаються з рами, зашивання, комплекту направляючих і електроприводу. Підбираючи оптимальний варіант краще звертатися в перевірені компанії, vorotaplus.com.ua, наприклад, що пропонують довговічні і жорсткі вироби з Європи з терміном експлуатації до 15 років і чудовою ремонтопридатністю. Виконуються такі загородження в різних стилях, щоб гармоніювати з оформленням, архітектурою будівель. Доцільно планувати їх розміри і тип при будівництві огорожі, але легко поставити і на вже існуючу огорожу.

Автоматичні відкатні ворота різняться по:

  1. габаритам;
  2. конструктивними особливостями;
  3. параметрам автоматики.

Для гаражів, котеджів частіше замовляють невеликі рейкові і консольні різновиди. Перші відрізняються зносостійкістю, відсутністю рейки, що ускладнює проїзд, легким аварійним відкриванням, а другі підвищеною надійністю, здатністю справно функціонувати при сильному снігу.

Естетика без шкоди для функціональності

Цікаве рішення – підвісні відкатні коміри з балкою в отворі. Їм властива простота монтажу і догляду, безшумність, але мінусом виступає матеріаломісткість, і виявиться обмежена висота в’їжджає транспорту.

Обшивають відкатні ворота алюмінієвим, ролетних профілів, сендвіч-панелями з профнастилу або комбінують перераховані матеріали в процесі їх обробки. При цьому колірна гамма досить обширна як для одно-, так і двостулкових відкатних автоматичних воріт. Багатошарові поверхні дозволяють досягти шумоізоляції, що актуально для районів, розташованих поблизу трас.

Важливі нюанси

Хвіртка вбудовується в ворота або виноситися окремо. Іноді докуповуються опорні стовпи, розкоси. Солідні фірми поставляють в наборі міцні роликові каретки які не піддаються корозії для рейкових воріт.

Автоматика повинна відповідати вазі стулок, так для 500 кг ставлять пристрої з тяговим зусиллям 500 Н. Для холодних регіонів випускається обладнання з арктичної мастилом. Вітається наявність декількох пультів дистанційного керування. Але повинна зберігатися і опція ручного відкриття на випадок відключення електроенергії.