Чого ви зможете уникнути?

1. Необхідності шукати кваліфікованих фахівців для кожного етапу робіт. Під час ремонту вам буде потрібно дизайнер, плиточник, електрик, маляр, штукатур та інші і інші. Є, звичайно, умільці, які готові взятися за будь-яку зброю праці і обіцяють високу якість, але все-таки найчастіше це лише самореклама і самовпевненість.

На практиці доводиться шукати окремих майстрів для кожного виду робіт. Ремонтна компанія має в штаті всіх необхідних фахівців. Вам не потрібно нікого шукати, напружуючись самому і напружуючи знайомих, всі майстри – до ваших послуг!

2. Зайвих грошових витрат на матеріали та оплату роботи. Ремонт під ключ – ще й можливість заощадити! Комплексна послуга коштує дешевше. Компанія надасть вам всіх необхідних фахівців, проведе всі види робіт. Не треба постійно платити різним майстрам, ви отримуєте все в одному місці.

Крім того, вам допоможуть і з придбанням будматеріалів. Професіонали мають свої, вже налагоджені, контакти і зв’язки. Найчастіше, в цих торгових точках на них оформлена знижка. Перевірена якість і економія – ще один пункт вигоди!

3. Затягування термінів закінчення ремонту. Комплексний підхід дозволить вам і закінчити ремонт швидше. Завдяки наявності в бригаді всіх необхідних фахівців не витрачається час на їх пошук, відсутні простої в роботі, є можливість проводити кілька процесів паралельно.

Є і ще один прекрасний момент – в договорі чітко прописані терміни здачі об’єкта. Компанія береже свою репутацію і досконально виконає всі умови. Так що ви можете будувати плани і бути впевнені, коли готуватися до переїзду.

4. Хаосу, безконтрольності і можливих порушень і шлюбу. Контроль за ходом всіх видів робіт бере на себе будівельна компанія. Тепер ви є тільки замовників, що знаходяться в щасливому очікуванні прекрасного результату. Весь нагляд за тим, що відбувається лежить не на ваших плечах. Коли за процес відповідає одна особа, порядку завжди більше. Тепер не потрібно стежити за кожним найнятим майстром. Ви доручили справу професіоналам і отримаєте саме те, що замовляли.

5. Невідомості. За умовами договору ви можете визначитися з періодичністю, з якою вам буде надаватися звіт про проведення робіт. Хоч з фотографіями! Професіоналізм і досвід роботи фахівців гарантують вам результат.

Крім того, компанія дає вам гарантію на свою роботу. Ви можете бути впевнені в тому, що не отримаєте ніякого шлюбу.

6. Переживання з приводу достатності коштів.Ще до підписання договору ви отримаєте точний кошторис. Прозорі розрахунки і чітко фіксована сума витрат дадуть вам впевненість в тому, що ваших грошей цілком достатньо для того, щоб провести і закінчити ремонт.

Ніякого форс-мажору і несподіваного підвищення ставок, вимоги додаткових закупівель будматеріалів та інших «жахів», що не дають спати тим нещасним, хто організовує ремонт самостійно. Ви точно знаєте потрібну суму, обговорили її заздалегідь і домовилися про терміни оплати.

До речі, оплачувати можна найбільш зручним для вас шляхом – поетапно, з невеликою передоплатою або за результатами звітів за виконану роботу.