Будь-який відвідувач того або іншого офісу обов’язково звертає свою увагу на те, як дане приміщення оформлено. І на підставі цього робить свої перші висновки про респектабельність компанії та її успішність в бізнесі.

Але, з огляду на сучасні реалії, хочеться відзначити той факт, що просторі офіси можуть дозволити собі досить великі компанії, менш солідним же фірмам доводиться задовольнятися скромною площею для облаштування свого офісу.

У зв’язку з цим, доводиться всіляко викручуватись, щоб використовувати наявний простір з максимальною користю і при цьому ще представити свою фірму в кращому світлі.

Для досягнення максимального ефекту, краще звернутися за допомогою до професіоналів. При оформленні приміщення, фахівці врахують специфіку компанії, сучасні тенденції та основні принципи ергономіки.

Для тих же, хто зважився зайнятися цим питанням самостійно ми дамо деякі практичні рекомендації:

1. Невелике приміщення потребує особливої ​​багатофункціональності та мобільності, що дозволить використовувати наявні квадратні метри з максимальною ефективністю.

Так вся наявна обстановка повинна мати можливість видозмінюватися для досягнення максимального комфорту для працівників і відвідувачів. Наприклад, меблі повинна бути багатофункціональною здатної виконувати кілька завдань одночасно.

Можливе використання пересувних перегородок, які дозволяють зробити приміщення або максимально просторим, або, при необхідності, ними можна швидко зонувати офіс компанії.

Компактний меблевий комплект дозволить організувати в невеликому офісі затишний куточок для відвідувачів, які очікують своєї черги. У той же час під час перерви співробітники можуть також використовувати його, як зону відпочинку.

2. Ще одним цікавим рішенням є грамотне використання колірної гами, яка сприяє комфортній роботі. Так, пастельні світлі кольори: бежевий, бузковий, сірий – дозволять візуально збільшити приміщення.

Особливу увагу слід приділити і висвітлення офісу. Продуманий світловий дизайн також дозволяє зробити приміщення більш просторим. Добрими помічниками в даному випадку є лампи, що мають холодне біле світло.

3. Не малу роль відіграють і оздоблювальні матеріали. Офіс невеликого розміру максимально виграшно виглядатиме, якщо при його оформленні використовувати металеві поверхні і матове скло.

Для стін найкраще використовувати акрилову фарбу з ефектом шовковистості або фактурну штукатурку. Пол ж найкраще оформити широкоформатного глянсовою плиткою. А ось від використання дерева в невеликому приміщенні краще відмовитися.

Як завершальний штрих можна використовувати різні декоративні елементи, які привнесуть закінченість, і зроблять приміщення більш розташовує до роботи і прийому клієнтів.