З такою кількістю душових піддонів з штучного каменю на вибір, ви можете здивуватися, чому інвестування в них є правильним рішенням.

Звичайно, ви можете вибрати акрилові душові піддони, але це може виявитися найгіршим рішенням, яке ви коли-небудь будете приймати. Ось 5 причин, чому душовий піддон з штучного каменю є правильним вибором для вас.

Причина 1 і 2 – термін служби і матеріал

У той час як душові піддони з кам’яної смоли виготовлені із суміші мінералів і смол, акрилові піддони виготовлені з акрилу. Душові піддони з цих двох матеріалів мають різну тривалість життя. Купуючи душовий піддон, ви хочете той, який пройде випробування часом. За допомогою акрилу це може бути досягнуто тільки за допомогою багатьох ремонтних сесій, щоб виправити тріщини і подряпини між ними, в той час як з кам’яними душовими піддонами ремонт не буде потрібно, оскільки матеріал досить еластичний, щоб протистояти зносу, який відбувається з часом.

Причина 3 – ціна

Кліше переконання, що дешево – дорого, дуже вірно. Ну, якби ви продали щось цінне для мене, ви б продали це зі збитками? Не думаю. Якщо порівнювати ціни на душові піддони з кам’яної смоли і акрилові, то ціна набагато вище, ніж у останньої. Що ж, виробники знають, що у кожного з них є свої слабкі і сильні сторони. Акрилові піддони легко зробити, і вони так само легко виходять з ладу. Що стосується кам’яної смоли, вони продаються за високою ціною, тому що вони пропонують якість! Однак купуючи душові піддони з штучного каменю в ви можете отримати розумну ціну за кам’яний душовий піддон на ваш вибір.

Причина 4

Душові піддони з акрилу пишаються тим, що вони більш гнучкі, ніж кам’яні смоли. Пам’ятайте, однак, що з більшою гнучкістю підвищується ризик поломки. Ви не хочете приймати душ в місці, яке, на вашу думку, може зламатися в будь-який час?

Причина 5 – зовнішній вигляд

Душовий піддон повинен не тільки служити своєї мети, але і виглядати круто. З душовими піддонами з кам’яної смоли ви отримуєте обидва якості в одному пакеті. На відміну від акрилових, які можуть деформуватися і ставати незручними для сидіння під час прийняття душу, кам’яні зберігають свою жорстку форму, що робить їх затишним місцем для відпочинку. Час прийняття душу ніколи не може бути краще!