Якісні вхідні двері – це половина застави безпеки і комфорту всередині будинку (квартири). До того ж, вони є не тільки захисним бар’єром, а й особою об’єкта, на якому встановлені. До всіх вхідних дверей висуваються такі основні вимоги, як: ударостійкість, ступінь захисту від злому, рівень шумоізоляції, зовнішній вигляд. З’єднати всі параметри в цілому, в одній конструкції, цілком реально, якщо застосувати сучасні технології, матеріали і професіоналізм.

Ось тому, коли стоїть питання покупки вхідних дверей на сайті https://vikont.dp.ua/category/vhodnye-dveri, то дуже важливо все проаналізувати. До уваги береться багато чинників: бренд, ціна, рівень жорсткості, естетичний вигляд, кількість шарів металу, тип обробки. Перевагу варто віддавати тільки фабричної продукції. Саме фабрика з виробництва вхідних дверей може гарантувати високу якість продукції, яка виготовлена за всіма нормами і відповідає всім сучасним вимогам.

Такі двері перевіряються на стійкість перед силовим і інтелектуальним зломом, аналізується рівень шумо- і теплоізоляції, пожежної безпеки. Добротні фабричні двері ніколи не відкриються консервним ключем, так як в них ретельно продумана кожна деталь, а основний упор робиться на жорсткість конструкції.

Основні етапи виробництва

Безумовно, виробництво вхідних дверей – складний технологічний процес, що складається з декількох етапів. Кожен етап доповнює попередній, утворюючи зв’язний ланцюжок:

  1. розробка креслення;
  2. підготовка металу відповідно до розмірів, кресленням;
  3. розмітка і різання заготовок;
  4. обробка заготовок;
  5. складання і зварювання полотна, оснащення його фурнітурою.

Останній завершальний етап – декорування дверей: творчий етап, в якому важливо передбачити кожну деталь. Вибір типу обробки залежить від стилю конструкції: хай-тек, класика, модерн, прованс. Для оздоблення полотна можуть виступати такі матеріали, як: МДФ, ламінат, масив, шкірозамінник.

Окремий момент – це декоративні вставки у вигляді кованих або скляних елементів. Дуже красиво і дорого виглядають вхідні двері, декоровані вітражами. Такий варіант конструкції кращим чином підходить для установки в котеджних будинках.

Використовуючи сучасні матеріали і устаткування, вдається отримати міцний та красивий виріб. Перш, ніж відправити на експорт вхідні двері, вони проходять кілька стадій випробувань, що підтверджується сертифікатами якості та протоколами.