До вибору меблів для ванної кімнати слід підходити з урахуванням певних нюансів: підвищені температура і вологість, габарити приміщення, розташування сантехнічних приладів, стиль оформлення.

Завдяки представленому на ринку асортименту проблем з вибором у вас не виникне, меблі можна підібрати з урахуванням всіх індивідуальних потреб.

Перше, що обмежує наші можливості по меблюванню ванної кімнати, є її габарити. Погодьтеся, що чим більше приміщення, тим більше варіантів по її комплектації. У маленькій же ванні можна розмістити лише необхідний мінімум.

Меблі для невеликих ванних кімнат

Для маленьких ванних кімнат рекомендації дизайнерів наступні. Спочатку необхідно придбати сантехнічне обладнання та визначитися з місцем установки, а вже під нього слід купувати меблі.

Найбільш універсальним стилем для невеликих ванних кімнат (менше 4 м2) вважається мінімалізм – прямі строгі лінії, світла колірна гамма, мінімум орнаментів і ніякої громіздкою фурнітури.

Кращий варіант, це єдина колірна гамма, без контрасту. Що стосується шаф, то краще обмежитися одним високим шафою до стелі з закритими полицями.

Дзеркало краще купувати максимально велике, але без додаткових надбудов. Раковину інтегруйте в тумбу: вбудовану, підвісну або на ніжках, але шириною не більше 55 см.

Меблі для середніх ванних кімнат

Ванну кімнату з розмірами від 5 до 9 м2 краще оформляти в класичному стилі. У таке приміщення гармонійно впишеться меблі з плавними і округлими лініями.

Оптимальною колірною палітрою вважаються пастельні натуральні тони: сірий, блакитний, оливковий, бежевий. При бажанні можна розставити кілька колірних акцентів, але без фанатизму.

Що стосується меблів, то в такий простір можна вмістити гарнітур з досить великою кількістю предметів: тумба, шафа, підвісні полички, невеликий комод.

Меблі для великих ванних кімнат

Ванна кімната з площею більше 9 м2 відмінне місце для дизайнерських експериментів. У ній можна реалізувати будь-який вподобаний стиль. Прекрасний буде і ретро стиль, і прованс і сучасне техно.

Меблі для таких ванних кімнат можна вибирати масивніші, вона додасть приміщенню вишуканості і наповненості. Тумбу можна поставити на дві раковини або на одну але подовжену (вона дуже зручна у використанні).

Шафки підбирайте по функціональним якостям і зручності розміщення в них необхідних аксесуарів. Дзеркало можна вибрати в витонченої оправі, у великому приміщенні воно не буде виглядати громіздким.

Як ви бачите, кожна ванна кімната вимагає свого індивідуального підходу. Але в підсумку зробити затишною можна будь-яке приміщення, не залежно від його розмірів.