Гнучка бітумна черепиця – це один з типів покрівельного матеріалу, який часто використовується при облаштуванні приватних будинків і будівель виробничого призначення. Інша назва покриття – м’яка покрівля, за своїми технічними характеристиками вона багато в чому перевершує інші покрівельні матеріали.

Технічні характеристики бітумної черепиці

М’яка битумная черепица Шинглас являє собою окремі елементи, які називають гонтом. Ці сегменти мають вигляд скловолокна з бітумним сполучною і декоративної посипкою. Завдяки своїй структурі бітумна черепиця відрізняється наступними властивостями:

 1. 100% -ва водонепроникність;
 2. стійкість до атмосферних явищ перепадів температур;
 3. висока шумопоглинаємість;
 4. пожежна безпека;
 5. Міцність на розрив;
 6. легкість монтажу;
 7. лековесность.

Бітумну черепицю, представлену в каталозі https://xatakryta.com/shinglas/, можна укладати як на класичних двосхилих і односхилим дахах, так і на купольних, вальмових, шатрових поверхнях. Термін служби м’якої черепиці за умови її правильного монтажу може доходити до 50 років. Бітумне покриття ремонтопригодно, оскільки окремі елементи можна з легкістю замінити в разі пошкодження.

Гнучка бітумна черепиця на xatakryta.com: кращий вибір для покрівлі

Асортимент і колекції

У продажу магазину “ХатаКрита” є найрізноманітніші колекції, це дозволить підібрати покрівельне покриття для будь-яких стилів і архітектурних проектів. Різноманітність колірних рішень дає можливість підібрати будь-який варіант під певні цілі. М’яка черепиця відрізняється за формою і кольором гонту. В асортименті є такі варіанти:

 • правильний шестигранник;
 • прямокутник;
 • напівкруглі пелюстки;
 • асиметрична нарізка;
 • цегляна кладка.

Широка колірна гамма досягається за рахунок додавання різних барвників для отримання яскравих і натуральних відтінків. Різноманітність варіантів дозволяє легко підібрати покрівельне покриття для будь-яких фасадів – цегельних або металевих, для сайдингу, дерева, вінілу.

Крім усього іншого, бітумна черепиця відрізняється конструктивними особливостями. Вона може бути виготовлена в двох-або тришаровому варіанті. Багатошарова черепиця виглядає більш об’ємно, що значно збільшує термін її служби. Одним з варіантів багатошарової черепиці є ламінований тип, який виходить шляхом спікання декількох шарів. Нижній шар має прямокутну форму, а верхній – оригінальний.

Бітумна черепиця – відмінне рішення для покриття покрівлі будь-якої будівлі.