Коли людина починає думати про будівництво, або ж ремонт свого особистого будинку, то дуже важливо правильно вміти підібрати утеплювач, щоб будинок став по-справжньому теплим, затишним і в той же час відповідним для постійного проживання великої сім’ї, а не тільки для зберігання інструментів для саду та городу.

У цій статті ми розглянемо основні переваги і недоліки найбільш поширених і доступних за ціною видів утеплювачів, які пропонує нам ринок для приватного будівництва. Найперший матеріал – це пінопласт. Всім добре відомі відмінні теплоізоляційні властивості даного матеріалу. Також варто відзначити, що даний матеріал досить дешевий для бюджетного будівництва, але він має ряд недоліків, серед яких можна відзначити – необхідність робити гідроізоляцію. Важливо також, що пінопласт пожаронебезопапсен, дуже крихкий.

Пінополістирол – його основа та ж, що і у пінопласту, але завдяки іншій технології виробництва, він стійкий до підвищеної вологості, а це значить, що не потрібно додатково встановлювати гідроізоляцію. Основним недоліком такого матеріалу, треба вважати його горючість.

Наступний матеріал – це мінеральна вата, вона досить широко відома, і в той же час дуже доступна. Це відмінний утеплювач, монтаж якого, зовсім не складний, однак він теж зажадає від вас гідроізоляції, що завжди здорожує будівництво. Також цей матеріал не вважається найбезпечнішим для здоров’я людини.

Пінополіуретан – його можна вважати прекрасним утеплювачем, має низьку вагу, легку установку, екологічність, стійкість до механічних навантажень вигідно відрізняють його від інших утеплювачів. Такий матеріал стійкий до значних перепадів температур, а вартість його цілком доступна для скромних проектів в приватних будинках.

Важливо також пам’ятати, що якість купленого вами утеплювального матеріалу буде також залежати від виробника, що відомо виробник, тим краще буде якість. Тому не варто робити покупки в маловідомих магазинах. Читайте завжди відгуки людей, які вже скористалися послугами, і придбали якісний утеплювач.