Душова кабіна не так давно увійшла в наше життя і зараз багатьох хвилює питання її вибору. Раніше вона вважалася розкішшю і була доступна лише для людей, які не мають фінансових проблем. Сьогодні дуже популярними стали душові кабіни, так як вони не тільки зручні для водних процедур, а й є деталлю інтер’єру, володіючи різним кольором, формою і дизайном.

Душові кабіни можуть бути: бюджетних; елітними; дорогі кабіни мають свої особливості і властивості. Сьогодні існує кілька різновидів душових кабін. Вибрати і придбати душову кабіну недорого, можна не виходячи з дому в інтернет-магазині, де вони представлені в широкому асортименті. А якщо людина бажає її придбати в стаціонарному магазині, то йому доведеться відвідати не один спеціалізований магазин, щоб підібрати підходящий варіант кабіни для своєї квартири.

Душові кабіни можуть бути: відкритими; закритими. У відкритих кабінах відсутня стелю, а є з чотирьох сторін лише стіни. Крім кабін, існують ще душові куточки, які обмежуються двома стінами куточка і двома стінами ванної кімнати. Такі куточки не мають піддону і встановлюються на підлогу самого приміщення. Душовий куточок є бюджетним варіантом. Вони можуть бути маленькими або великими. Закриті кабіни ізольовані з усіх боків. Своїм виглядом вони нагадують окремі невеликі приміщення зі стелею. У стелю можна вмонтувати підсвічування, «тропічний душ», крім основного. Їх називають ще багатофункціональними. Відмінною особливістю такої кабіни, від кабіни відкритого типу є, то, що її можна переносити в інше приміщення: наприклад при переїзді на інше місце проживання. Закриті кабінки для душу випускають різними: за формою, дизайну, габаритам.

Форма кабіни може бути: круглої; кутова напівкругла; квадратної; прямокутної. Вибір форми залежить від габаритів приміщення. У маленькому приміщення доречно встановити кабіну із закругленими дверцятами, для економії місця. У закритих кабінах можуть бути встановлені сидіння, що дуже зручно, коли в родині є маленькі діти, або особи похилого віку родичі. Крім цього вони часто комплектуються:

  • радіоприймачем;
  • гучним зв’язком;
  • освітленням;
  • поличками;
  • поручнями;
  • дзеркалом.

Сьогодні можна вибрати кабіну на будь-який смак і гаманець.