Покрокова установка пластикових вікон за правилами і нормами допоможе уникнути помилок.

Підготовчі роботи, установка і вирівнювання віконної конструкції, формування шва і обробка – ось основні етапи перед якими можна підібрати пластикові вікна.

Перший крок

Робота починається з демонтажу, видаленні різних утеплювачів, що захищають від протягів ущільнювачів. Підготовка включає обов’язкову прибирання бруду і вирівнювання стін прорізу вікна.

Другий крок

Здійснюється монтажна робота над рамою. Конструкцію встановлювати по схилу. Виконати установку і вирівняти вікно відповідно до правил. Відхилення по вертикальній осі можливо не більше трьох міліметрів на метр. Перевірити потрібно якість установки рами через водяний рівень.

До закриття шва піною, фахівець перевіряє стрімке стан. Якщо стулка самостійно відкривається, то це означає, що вікно неправильно встановлено з різними порушеннями вертикальної осі. Потрібно коригувати.

Установка конструкції до стінки здійснюється через анкери. Перед кріпленням рами потрібно виконати демонтаж склопакета, і вийняти стулки. У кріпленнях потрібно зробити дірки під анкери дрилем так – 3 на стінах вертикально розташованих стінах і 2 на горизонтальних стінках.

У процесі свердління потрібно використовувати дриль, а перфоратор в процесі підготовки дірок в стіні. Якщо стінка з дерева або бетону, то використовувати дриль.

Послідовність монтажу:

1) Зміцнювати спочатку нижні анкера по 2-розум сторонам.

2) Закріпити елементи інші.

3) Перевірити прямовисність.

Дотримуватися помірності в процесі затягування.

Підкладки, які використовувалися для кріплення рамної конструкції у віконному отворі, не потрібно видаляти, тому що вони мають важливу роль для конструкції. Вона знижує навантаження на елементи. В процесі монтажу, підкладки потрібно встановити на межі рами в місцях торкання стійки середньої, горизонтальної, нижній і вертикальної.

Формування швів і заповнення: обробка

Стрічку ПСУЛ наклеїти на межі рами складом (створеним за типом «самоклейки»), який є прямо на поверхні стрічки.

Заповнення швів полягає в задування їх піною, призначеної для монтажу. Краще використовувати спеціалізовані піни, які наносяться за допомогою пістолета. Після цього, потрібно провести обробку вікна схилами, підвіконнями і оливами.