Ванна кімната для кожного є дуже особистим місцем. Тут можна розслабитися, приділити собі максимум уваги і зняти напругу, що нагромадилася.

Важливо правильно організувати простір, щоб засоби особистої гігієни зберігалися в ідеальному порядку. Кращий варіант в такому випадку – скляні полички. Вони красиво доповнять інтер’єр, адже скло має безліч способів декорування, виглядає благородно і стильно.

Особливості скляних полиць

Вони виготовляються з оргскла – синтетичного матеріалу на основі полімерних з’єднань, який проходить спеціальну обробку, щоб стати міцним і безпечним. Скляні панелі у ванну може бути будь-якої форми: квадратної, прямокутної, напівкруглої. Також за бажанням замовника можна надати незвичайну форму.

До речі, якщо вам потрібен забор под ключ, ви можете завітати на сайт master-stroy-ekb.ru просто зараз.

Такі полички не обтяжують інтер’єр, прекрасно пропускають світло, можуть здаватися масивними або ж майже невагомими. Вибір матеріалу продиктований практичністю, так як скло стійко до вологи і перепадів температури, на ньому не з’являється цвіль, іржа.

Види використовуваного матеріалу

Скло – один з найбільш незвичайних матеріалів: йому не тільки можна надати практично будь-яку форму, але і прикрасити поверхню оригінальними візерунками.

Для полиць використовуються такі скла:

  • З дзеркальним напиленням. Воно наноситься на виворітну сторону полотна, але не дає дзеркального ефекту. Промені світла м’яко відбиваються від поверхні і грають на інших предметах, від чого маленьке приміщення відразу стає більш просторим.
  • Матове. Виріб стає димчастим, напівпрозорими, м’яко розсіює світло. Зверху може наноситися гарне зображення, що робить матеріал більш привабливим.
  • Кольорове. Полички фарбують в різні відтінки. Підходять для яскравих, неординарних ванних кімнат.
  • З зображеннями. Втілюють будь-які ідеї майстра або замовника. На поверхню наносять геометричні, флористичні візерунки, абстрактні лінії і т. п.
  • За умовчанням. Найбільш суворий, класичний варіант, який привносить в атмосферу ванній відчуття невагомості.

Переваги скляних полиць

Використання скляних поличок для ванної кімнати дозволяє раціонально використовувати простір, створювати цікаві візуальні ефекти.

Серед інших переваг можна виділити:

  • зручне зберігання туалетного приладдя, доступ до них;
  • невеликі розміри;
  • широкий вибір форм;
  • естетичний дизайн.

Додатковими декоративними елементами будуть оригінальні власники у вигляді фігур людей, букв, символів та інших візерунків. Кількість і зовнішній вигляд полиць повністю залежать від побажань господарів.