Особливим різновидом камінів є каміни, викладені з цегли. Вони мають цілу низку вимог, як щодо підготовки до встановлення, так і з монтажу.

Найголовніше в монтажі – правильно підібрати місце, де стоятиме цегляний камін, оскільки тільки тоді він зможе максимально ефективно виконувати опалювальну функцію.

Встановлюючи цегляний камін, слід враховувати, що постійно підтримувати високу температуру не зможе. Це пояснюється теплопровідністю цеглини – він дуже швидко нагрівається і швидко остигає.

Саме тому каміни такого виду встановлюють переважно біля торцевих стін або в кутку. Це допомагає посилити опалювальний ефект, дозволяючи опалювати кілька приміщень.

Підібрати оптимальне та безпечне місце для встановлення зможе відповідний спеціаліст, виходячи з особливостей конкретного приміщення та будівлі загалом.

Серед основних вимог щодо техніки безпеки, які мають бути дотримані при виборі місця, можна виділити наявність вікна в кімнаті.

Воно має швидко та легко відкриватися. Наступною вимогою є розмір площі приміщення – не менше ніж 11 кв.м.

Проєктуючи каміни з цегли, важливо враховувати їх розміри та якість матеріалу, з якого вони будуть зводитися.

І якщо розміри розраховуються, виходячи з особливостей приміщення та опалювального навантаження, то ось матеріалу слід приділити пильну увагу.

Для цегляних камінів традиційно використовують пічна цегла, сорти якої між собою відрізняються якістю виробництва. Від якості цегли і залежатимуть функціональні та експлуатаційні можливості каміна.

Велике значення має розчин, який використовують при кладці. До його складу обов’язково повинні входити червона глина та пісок.

Якщо ж говорити про обробку, то вона може бути будь-якою і підбирається відповідно до загального дизайну відвідування.

Досить часто якість та ефективність роботи цегляних камінів залежить від підбору правильного палива.

Існує думка, що камін з цегли можна топити звичайними дровами, але це сприятиме накопиченню великої кількості сажі і призведе до частого чищення.

Оптимальним паливом є береза, оскільки вона дає багато тепла і при цьому не залишає багато сажі. Існують й інші види палива, що підбираються, виходячи з енергоефективності та економічності.