Будівництво будинку віщує вибір міжкімнатних дверей, а їх асортимент дуже великий. Найчастіше споживачі купують розпашні двері.

Орні двері відкриваються на себе, а підвішують їх на петлі. Цікаво, що дані двері хоч і популярні, але не завжди доречні, так як за рахунок свого обороту займають багато місця. Тому на зміну цих дверей придумали інші – двері складного і розсувного типу. Їх перевага полягає в тому, що вони здатні заощадити площа житлового приміщення. Багато покупців хваляться свої придбанням і підкреслюють, що складні і розсувні двері компактні і зручні у використанні. Якщо ви стали володарем таких дверей, то купувати інші не захочеться.

Виявляється, що розсувні двері увірвалися на ринок тоді ж, коли і шафи купе, а їх принцип роботи однаковий. Оскільки конструкція дверей виглядає оригінально, та й принцип їх роботи полягає в тому, що двері розсуваються вперед і назад, то вони і займають зовсім небагато місця. Двері-купе відокремлюють не тільки одну кімнату від іншої, але і візуально економлять простір. До того ж з їх допомогою можна відокремити гардеробну кімнату, або столову в кухні. А якщо ви любитель книг, то напевно захочете створити свою власну бібліотеку, а відокремити її можна за допомогою тих же дверей-купе. Мешканці гуртожитків можуть захистити своє ліжко так, що утворюється міні-кімната. З дверима-купе можна придумати багато ідей і втілити їх в реальність.

Однак слід пам’ятати, що з усіма своїми перевагами розсувні двері мають і недоліки. З одного боку добре, що даний тип дверей добре ізолює обгороджений простір, але в той же час і погано, так як потрапили в приміщення неприємні запахи не вивітрюються, а затримуються там. Ще один недолік – це монтаж розсувних дверей. В першу чергу доведеться зруйнувати невелику частину стіни, потім встановити каркас, а вже потім закрити гіпсокартоном. Розсувний механізм ось головна складова двері, яка повинна встановлюватися майстром. Установка повинна бути виконана дуже добре, в іншому випадку коліщатка двері і сам механізм може вийти з ладу. Встановити правильно можуть наші майстри. І найголовніше – це правильно використання двері і догляд за нею.