Дерев’яні двері, виконані багато років тому, вважаються антикварними виробами. Багато власників, при покупці будинку залишають такі конструкції, так як матеріал виготовлення надійний і міцний. Крім того, зовнішній вигляд дверей говорить про те, що такі вироби заслуговують на увагу в силу свого виконання.

Які ж причини реставрації дерев’яних дверей?

Якщо хто-небудь сумнівається в реставрації дерев’яних дверей, може ознайомитися з декількома причинами, щоб залишити старі конструкції, наведені в порядок:

  • Багато хто знає, що раніше дерев’яні двері виготовлялися тільки ручним способом. Ручна робота цінується дорого.
  • Деревина підбиралася для дверей кращої просушування, яка здійснювалася природним способом, що говорить про якість матеріалу.
  • Двері, які виготовляються сьогодні добротним і солідними, не всім по кишені. Тому, краще реставрувати старі варіанти, ніж купувати конструкції за високою вартістю.
  • Якщо це двері міжкімнатні, то інтер’єр придбає новий сучасний дизайн з присутністю старовинного елемента.
  • Крім того, дерев’яні старовинні двері завжди створюють затишний мікроклімат в будинку. Якщо розглядати варіанти дверей, виготовлених в заводських умовах, то можна виявити багато негативних моментів. Адже їх роблять із застосуванням склеювальних складів, спеціальних просочень і інших компонентів, які роблять конструкції з великим терміном експлуатації.

Не можна не відзначити, що реставраційні роботи – це цілий комплекс заходів по відновленню вироби, які потребують особливої ​​уваги і старанності виконання робіт.

Тому, не варто відразу міняти двері, якщо їх можна піддати реставрації. Після таких робіт двері з дерева стануть родзинкою приміщення, додадуть йому незвичайну красу, створять затишок, комфорт і солідність їх власнику.