Вони можуть бути розсувними або орними. Вибір типу залежить, перш за все, від розміру ділянки і від того, скільки місця на під’їзній доріжці.

Коли ділянка невелика, а під’їзна дорога коротка, можна встановити розсувні ворота. Коли ділянку довгий, і довга під’їзна дорога, ви можете вибрати одно- або двостулкові шарнірні ворота.

На невеликих міських ділянках домінують розсувні ворота. Вони, як правило, будуються з одного крила-полотна, яке рухається по напрямних. Тому, щоб встановити їх, необхідно помістити ворота уздовж забору або огорожі. Ворота забезпечені двома стовпами – один тримає вертикально, а інший захищає стулку від зісковзування з направляючої. Розсувні ворота можуть бути виконані на рейках – тоді лист воріт переміщається на роликах вздовж рейки, розміщеної на поверхні землі.

Самонесучі ворота – набагато більш зручне рішення. Крило має противагу і рухається на кілька сантиметрів над поверхнею під’їзної дороги. Цей тип воріт буде особливо цінуватися взимку, коли полотно не контактує з крижаною або засніженій під’їзної доріжкою.

Автоматичний привід. Сьогодні це вже стандарт. Це не тільки зручно, але й економічно. Ворота відкриваються за допомогою пульта дистанційного керування, і нам не доведеться вибратися з автомобіля, щоб відкрити їх вручну. Тому нам не потрібно гасити і запускати двигун автомобіля кожні кілька хвилин, що сприяє економії палива і зменшення вихлопних газів. Приводи забезпечені змінним напругою 230 В змінного струму або 24 В постійного струму. Ви також можете використовувати акумуляторну батарею – це рішення для людей, які хочуть економити електроенергію. Адже вже є системи, які дозволяють використовувати сонячну енергію.

Ворота в основному використовують циліндри з гвинтом або телескопічним приводом. У розсувних моделях, головним чином, застосовують мотор-редуктор з вбудованим програмним пакетом. Їх робота зазвичай контролюється водієм. Він посилає радіосигнал в центр управління, який передає його на приводи, які керують рухом затвора і рухом по відкриттю / закриттю полотна воріт.