Пластикові вікна допомагають забути про протяги і шум з вулиці. Однак стандартний білий колір профілю багатьох вже не влаштовує.

Існує варіант декору для профілю віконних систем ПВХ: фарбування всієї маси в процесі виготовлення пластика.

Багатством палітри такий спосіб забарвлення профілю похвалитися не може. Як правило, більшість квітів – білий і коричневий, а також різні варіанти їх відтінків.

Не завжди пропоновані кольори віконного профілю гармонійно вписувалися в інтер’єр кімнати і багатьом педантичним господарям доводилося декорувати вікна, які не вписуються в стильовий напрям кімнати, масивними шторами.

Подібну ситуацію змінило виникнення ламінування. Завдяки плівці, надати профілем будь-який відтінок, відповідно до дизайнерського оформленням приміщення, не складає ніякої складності, так як різноманітність кольорів плівки обчислюється десятками.

Ламінування: варіанти і технології

На сьогоднішній день ламінувати вікна можна трьома варіантами:

• Односторонньою способом зовні. Такий метод поширений в заміському будівництві і дозволяє з боку фасадів вписати в загальний вигляд будівлі відповідні за кольором вікна;

• Односторонньою внутрішнім методом;

• Двостороннім чином. При виборі цього варіанту, все ж бажано фарбування профілю по всій масі. Це виключить різкий контраст торців стулок із загальним колірним рішенням профілю.

На першому етапі технологічного процесу виготовлення, профіль по всій поверхні грунтується для поліпшення адгезії.

Другий етап роботи забезпечує подачу підготовленої деталі в спеціальну ламінуванн установку. У цій установці плівка і профіль міцно з’єднуються шаром розплавленого клею.

Таку плівку відірвати неможливо, проте для більшої монолітності, профіль додатково піддається пропускання через велику кількість давили валиків. Це дозволяє позбутися від виникнення бульбашок з повітрям.

Якісне ламінування можливо виключно в умовах промислової обробки. Саме тому самостійно і в домашніх умовах поміняти плівкове покриття абсолютно неможливо.

Ламінування профілю протягом, як мінімум, 20 років залишається незмінним зовні. Плівка підвищує протиударні якості виробу і робить його стійким до механічної дії, так як на ній абсолютно неможливо залишити подряпини.

Ламінування оберігає профіль віконних систем від зміни через перепади температур і агресивних впливів природних опадів.

Ультрафіолет абсолютно не діє на покриття, забезпечуючи додатковий захист здоров’я людини. Завдяки асортименту колірної гами, ламінувати профіль можна відповідно до будь-уподобаннями.

Не забувайте, під ламінацію також необхідно вибирати якісний профіль, як і в випадку з традиційним білим виконанням.

Товщина ламінуючого покриття – 0,2 мм. Однак складається плівка з декількох ультратонких шарів. В її основі знаходиться речовина кольорове акрилове, що додає потрібний відтінок матеріалу і охороняє ПВХ від перегріву.

Верхній шар плівки – це полівініл ліденфлорідное і поліметілакрілатное покриття.

Слід зазначити і той факт, що прекрасно ламинируются (тонуються) і скла, знаходячи при цьому додаткові позитивні якості.

Ламінування (тонування) скла

Завдяки ламінування (тонування) самих стекол у віконних конструкціях, можна надати їм сонцезахисні, енергозберігаючі та противандальні властивості:

1. Сонцезахисні плівкові покриття затримують до 98% ультрафіолету. З такого скла абсолютно неможливо зняти звук приміщень. Це дуже важлива якість для багатьох корпорацій і компаній, які цінують захист власної інформації.

2. Енергозберігаюче покриття забезпечить прохолоду приміщень влітку і збереже тепло в опалювальний період. Відпадає необхідність в обігрівачах і кондиціонерах, погіршують екологію і висушують повітря в будівлях.

3. Плівка противандальні є додатковим захистом від мародерів і злодіїв. У тому випадку, якщо вона поєднується зі склом триплекс, вікно набуває сили протистояти кулям і вибуховим хвилях.