Подібний матеріал, на відміну від облицювального, найчастіше, знаходить застосування у вигляді елементів конструкції, в основному формуючи стінові поверхні.

Зовнішній вигляд даного різновиду будматеріалу не є критичним – будівля можна обробити по завершенні будівництва. Принципові інші характеристики, такі як міцність, надійність. Купити цегла будівельна, ціна за шт. якого цілком доступна, ви можете без проблем.

Вироби розрізняють по марках. Як підібрати для побудови матеріал, який прослужить довго і збереже тепло домашнього вогнища?

Маркування виробів

У документації маркування позначена буквою «М» і наступними цифрами. Це число показує можливе навантаження на 1 см2. По ньому можна судити про міцність. Так, позначення М150 свідчить про те, що цегла силікатна здатний витримати тиск в 150 кг на 1 см2 поверхні. Це число знаходиться в межах від 75 до 500.

При зведенні висотних будівель вимагають продукцію досить великий міцності. Для індивідуальних житлових будівництв цілком достатньо вироби марки М100, М150.

Як придбати товар високої якості?

При покупці необхідно приділити увагу можливому шлюбу. Так, товар може бути слабо отожжен. Професіонал завжди помітить подібні вади: дефектний товар має більш світлим відтінком. Крім того, при постукуванні лунає глухе звучання, тоді як високоякісний продукт звучить дзвінко.

Що станеться, якщо ви не помітите шлюб і придбаєте неякісну продукцію? По-перше, така цегла силікатна занадто гігроскопічний і нестійкий до зниження температури. Згодом він розкришиться.

Інший поширений дефект – вихідний матеріал низької якості. Так, сировина може бути погано подрібнена. Тоді продукт теж буде володіти гігроскопічністю і точно також розкришиться вже в будівлі.

Ретельно перевіряйте будматеріал при покупці. Особливо якщо ви вирішили купити цегла будівельна, ціна за шт. якого аж надто низька. Огляньте достатню кількість примірників на предмет наявність відколів або здутостей, які згодом обов’язково відколються.

Як бути, якщо вам все ж дістався низькоякісний товар? Єдиний вихід – закрити кришаться стінну поверхню облицюванням. Але це не врятує від передчасного обвалення будівлі. Краще відразу звертатися до надійних постачальників і купувати якісний цегла силікатна.