На сьогоднішній день заміна дерев’яних рам на пластикові є загальноприйнятим явищем. Більшість людей вже давно зрозуміли, наскільки вигідними є переваги подібних конструкцій, тому не сумніваються в необхідності їх установки.

Практично всі експлуатаційні особливості пластикового вікна пов’язані з його структурою та елементами, які входять в неї. Щоб виготовити пластикові вікна, компанія повинна скористатися віконними рамами, стулками, склопакетом і фурнітурою.

Віконну раму варто вважати основним елементом конструкції. Вона може бути встановлена ​​в віконний проріз будівлі. Рама виступає в якості каркаса для всього вікна, в яку встановлюється фурнітура та інші складові елементи конструкції. Стулкою називають рухливий елемент. Вона використовується для того, щоб відкрити вікно. Вся сучасна фурнітура представлена ​​різними запірними механізмами, що забезпечують управління і фіксацію виробів в певному положенні. Склопакетом називають виріб, що включають в себе кілька стекол. Всі вони повинні бути прикріплені і доповнені роздільниками по периметру. Дуже важливо, щоб склопакет був герметичний.

Для виробництва віконної рами або стулок сьогодні застосовується ПВХ-профіль. Такий виріб відрізняється гратчастої конструкцією, яка використовується для навішування інших елементів. Виробництво полівінілхлоридної рами є складним процесом. Якість сировини буде визначати все ті особливості, які будуть притаманні конструкції. Структура рами представлена ​​кількома камерами, заповненими порожнечами. Вони тягнуться по всій довжині профілю. Кількість цих камер визначає тип вікна, яке може бути одно-, дво- і більш камерним. Щоб дізнатися особливості обраного вікна, варто уважно вивчити розріз профілю, представлений продавцем.