На даний момент, все більше і більше сантехнічних ланцюгів переводять на пластик. І це, насправді, не дивно, так як існує вагома частка переваг пластикових труб.

Що стосується інших матеріалів, то вони просякнуті різними вадами. Наприклад, металеві труби. Вони багатьма улюблені, так як вважається, що метал важкий, надійний і довговічний. Але насправді, є кілька великих але. Для сантехніки і каналізації взагалі не дуже корисно використовувати метал зі зрозумілих причин. Волога його просто руйнує. Його можна покрити, наприклад, цинком, але зсередини труба не буде захищена. А зсередини покрити нічим не вийде. Цинкове покриття роз’їсти величезною кількістю хімічних домішок у воді, що вже не дасть цинку довго жити. Пофарбувати так само не вийде, так як фарба банально злізе і дуже швидко. Саме тому почали використовувати пластик.

І ви можете придбати для своєї сантехніки або каналізації пластикові труби. Тим самим, ви дуже і дуже сильно продовжите їй життя. Це буде корисно, як для водонапірної системи, так і для вас, адже вам доведеться менше витрачати часу і нервів на лагодження та ремонт. Але в чому переваги пластика? Давайте подивимося на них.

Переваги пластика:

  • В першу чергу варто відзначити, що пластик інертний. На відміну, наприклад, від того ж металу. Сталеві труби, коли взаємодіють з домішками у воді і з самою водою, починають іржавіти. Цей процес називається корозією. Що ж відбувається? Все досить просто. Утворюється оксид заліза, який ми називаємо іржею. Згодом, оксиду стає все більше, а ось стали менше. Використовувати нержавіючу сталь дуже дорого.
  • Пластик дуже і дуже довговічний. Як відомо, він практично не розкладається, що дає можливість йому тривалий час не псується. Це зручно через те, що ви можете без проблем поставити його і надовго забути. Він переживе сам будинок.
  • Пластик дуже легкий. Це так само досить важливо. При монтажі та експлуатації, не потрібно зайвий вага конструкції. Він буде, скоріше, шкодити. Пластик набагато легший, в порівнянні з металом і керамікою. Це буде вам на руку, тому що головного болю буде в рази менше.