Будівництво споруд з цегли триває вже більше ста років, зведення будівель за допомогою цього матеріалу не припиняється і не втрачає свою популярність протягом цього довгого періоду.

Щоб споруди прослужили тривалий час, будівельники повинні ретельно підійти до зведення фундаменту, тому що це основа будь-якого будівництва.

Для початку будівельникам потрібно визначитися з типом фундаменту в міру передбачуваного навантаження на поверхню майбутнього фундаменту. Також потрібно врахувати глибину і розміщення ґрунтових вод в будівельній зоні.

Коли в якості матеріалу для будівництва було обрано цегла, потрібно пам’ятати про вагу майбутніх стін, а тому зробити фундамент міцним і надійним. В даний час для будівель будинків і котеджів застосовуються такі типи фундаментів перераховані нижче:

  • стрічковий фундамент;
  • плитковий фундамент;
  • фундамент палі;
  • стовпчастий фундамент.

Пальовий фундамент

Даний тип фундаменту необхідний у випадках, де ґрунт є обсипаються і не може бути відповідним для інших видів фундаменту.

При використанні пальового фундаменту, вага розподіляється на більш міцні і міцні шари ґрунтового покриття, які знаходяться глибше. Фундамент являє собою конструкцію зі зв’язаних між собою труб, бетонними перетинками, на які лягає вся конструкція.

Є кілька різновидів таких фундаментів, що дозволяє ще більше адаптувати ваше будівництво до потрібних вам умовам.

Фундамент палі під цегляний будинок можна встановлювати як на неміцному, так і міцному ґрунті, оскільки такі конструкції дуже надійні, але вимагають допомоги у вигляді земляних робіт.

Більшість експертів вважають цей тип фундаменту універсальним з широким діапазоном можливостей в пристосуванні. Фундамент палі використовують на різних поверхнях незалежно, чи є на будівельному майданчику загроза грантових вод. Підстави такого фундаменту можуть бути використані на схилах, дозволяють проводити демонтаж старих фундаментів, що часто необхідно, коли потрібно зводити нову будівлю на місці старої.

Недолік таких фундаментів – то, що з-за своєю конструкцією та особливостей вони зажадають спеціального обладнання і техніки при зведенні і заготовлянні свердловин для паль.