Гармонійний інтер’єр та ідеальне поєднання всіх його деталей дуже важливі для того, щоб Ви, перебуваючи у своєму домі, відчували затишок.

Дуже важливо, щоб дизайн всього приміщення був добре підібраний не тільки по стилю і краси, а й відповідав таким якостям, як практичність і функціональність. Наприклад, від того, який дизайн штор ви виберете, багато в чому залежить, наскільки комфортно Вам буде перебувати в кімнаті.

Особливо яскраво це проявляється, якщо потрібно оформити дизайн штор в дитячій кімнаті. Існує кілька важливих деталей, які потрібно обов’язково враховувати, якщо Ви хочете зробити правильний вибір штор для дитячої кімнати.

Відповідна колірна гама

Для того, щоб зберегти гарний настрій вашого малюка, переважно вибирати світлі тони. Якщо стіни мають однотонний світлий колір, без будь-яких великих візерунків, можна вибрати штори з яскравими аплікаціями або великими мультяшними героями; якщо ж стіни мають насичений барвистий візерунок, краще всього вибрати однотонні штори без нав’язливого візерунка, наприклад в клітинку або горошок.

Натуральність

Вибір натуральних тканин необхідний для того, щоб зберегти хороше здоров’я малюка.

Безпека

Переконайтеся в тому, що матеріал, з якого виготовлені фіранки, не є легкозаймистих. А також перевірте міцність закріплення карниза, адже малюк обов’язково захоче на них покататися.

Легкість

Категорично неправильно використовувати важкі тканини. Малюкові не тільки буде незручно самому зашторювати вікна, але і вам буде важко їх утримувати в чистоті. Краще всього вибрати щось легке, повітряне, і добре піддається багаторазової пранні.

Багато що при виборі залежить від віку малюка. Якщо він зовсім маленький, ви можете керуватися тільки власним смаком. Якщо ж ваша дитина трохи постарше, обов’язково потрібно залучити до вибору і його, адже саме він буде їх використовувати і дуже важливо, щоб штори викликали у малюка тільки найпозитивніші і добродушні емоції.

Керуючись цими простими порадами, ви дуже легко і швидко зробите правильний вибір штор для дитячої. Якщо ж у вас, все-таки, залишилися сумніви, спробуйте замовити дизайн штор у професійній студії або в салоні-магазині. Тоді ви гарантовано отримаєте комплект, який ідеально підійде до кімнати саме вашої дитини.