Індивідуальне будівництво розвивається у всіх напрямках. Зокрема сьогодні ринок пропонує широкий асортимент різних матеріалів, які можуть бути використані в якості основи для будівництва приватного будинку на присадибній ділянці. Будинки з сендвіч-панелей стрімко набирають популярність.

Підготовка фундаменту будинку з сендвіч-панелей

Перш за все, необхідно розуміти, що сендвіч-панелі мають відносно легким вагою (якщо порівнювати з цегляної або бетонною стіною). З цієї причини використання стрічкового фундаменту є некоректним.

Найбільш підходящі типи фундаментів перераховані нижче:

  • на гвинтових палях;
  • стовпчастий.

Столбчачтий фундамент організувати найпростіше. Все, що для цього треба – це заглибити цементні стовпи на невелику глибину. Розташовані вони повинні бути під найбільш важливими точками конструкції.

Гвинтові палі – також відмінний спосіб швидкого зведення фундаменту. Головним його мінусом можна назвати неможливість організації в поодинці. Справа в тому, що для вгвинчування палі в грунт необхідна або бригада монтажників, або ямобур.

Навіть при обліку будівельної техніки зовні повинен бути присутнім фахівець з монтажним рівнем, який буде контролювати вертикальність вгвинчування палі.

Позитивні сторони використання сендвіч-панелей для приватного будівництва

Сендвіч-панелі сьогодні ще називають СИП-панелями. Це синтетичний матеріал, який в тому числі виробляється на території України. Одним з головних переваг СИП-панелей є їх цінова доступність.

Крім того, збирати будинок з подібних панелей одне задоволення. Немає необхідності у виконанні цегляної кладки або установки залізобетонних конструкцій. Все відбувається стрімко швидко.

Наприклад, будинок, загальною площею в 100 квадратних метрів може бути побудований фахівцями менш ніж за один тиждень. Надалі, звичайно, в якості обробки будинок може бути оброблений лицьовою цеглою.

Кладка буде виконувати виключно естетичні якості. СИП-панелі відрізняються ефективним збереженням тепла, а також збереженням найбільш сприятливого клімату для проживання людини на постійній основі.