Існує безліч різних варіантів і дизайнів жалюзі для дому та офісу. Ні для кого не секрет, що зараз дуже цінуються екологічно чисті матеріали, в тому числі і дерево. На цій хвилі величезної популярності набирають жалюзі з дерев’яних матеріалів.

Це не дивно, так як останнім часом досить часто можна зустріти заміські будинки частково побудовані з елементами деревини.

Зазвичай для побудови використовують брус звичайний і клеєний. Плюси натурального дерева в тому, що в зимову пору року дерево добре тримає тепло, а влітку прохолоду.

Якщо будувати будинок повністю з бруса, то можна навіть і не ставити кондиціонер. На додаток до дерев’яного екстер’єру встановлюють дерев’яні жалюзі.

Процес виробництва досить простий. Для виготовлення використовують різні породи дерева, де найбільш популярними є липа і горіх. Жалюзі горизонтальні виробляються і з інших порід деревини, таких як дуб, сосна, каштан і інше.

Наприклад, часто можна зустріти в продажу жалюзі з дуба. Перевагою є його міцність і довговічність, що значно збільшить термін служби.

Дуб як деревина є чудовим матеріалом, який використовують для підводних і сухопутних будівель, в меблевій промисловості, при виробництві паркету. Для столярного лісу найбільш підходящий є зимовий дуб.

Буває, що жалюзі виготовляють з дуже дорого виду дерева – морений дуб, який довгий час пролежав у воді і має темну деревину. Жалюзі з липи також високо цінуються.

Перевага перед дубовими – це їх легкість. Крім цього, виготовляють з липи ще й музичні інструменти. Сама деревина липи легко піддається обробці, що робить її відмінним матеріалом для виготовлення меблів.

Колір у липи світлий, що практично виділяє її на тлі інших матеріалів.

Жалюзі крім захисту від сонячних променів служать як відмінний аксесуар для ваших вікон. Прикрашаючи таким чином свої вікна, Ви надаєте затишок і комфорт свого будинку і приміщенню.

Часто багато підбирають жалюзі з різним поєднанням кольорів, які будуть імпонувати і підкреслювати оформлення та дизайн приміщення.

Дуже добре виглядають горизонтальні жалюзі з коричневим відтінком в приміщеннях, де колір стін підібраний тепліший (кремовий, ванільний, персиковий, банановий). Для офісних приміщень часто встановлюють суворі кольори жалюзі, в білих і сірих тонах.