У житті сучасної людини душ відіграє дуже важливу роль. Люди приймають душ після занять у фітнес-центрах, спортзалах і басейнах, багато хто не відмовляє собі в цьому задоволенні і вдома.

Загальна безпеку і комфорт під час прийняття душу багато в чому залежать від встановлених душових перегородок. Про них ми сьогодні і поговоримо.

Завдання душових перегородок в першу чергу полягає в тому, щоб провести зонування того чи іншого простору, особливо це стосується громадських душових.

До головних переваг душових перегородок можна віднести:

  • їх мобільні характеристики;
  • захист навколишнього простору від крапель води і бризок;
  • раціональне використання наявного простору;
  • легкість установки;
  • швидкість монтажу.

За допомогою цих нехитрих пристосувань можна як частково захистити простір, так і обладнати повноцінні кабінки зі шторками або дверима.

Сучасний ринок пропонує різні варіанти подібних душових перегородок.

Моделі відрізняються по дизайну, конструкції і матеріалу виготовлення.

Найбільш прийнятними за ціною і якістю для громадських душових є конструкції з пластика HPL і полікарбонату. Можна, звичайно, встановити і скляні перегородки, але вони коштують дорожче.

Душові перегородки з пластика високого тиску (HPL)

Найбільш оптимальним варіантом для громадських душових є моделі, виготовлені і пластика. Слід зауважити, що в даному випадку використовується спеціальний пластик високого тиску (HPL).

Душові перегородки з даного матеріалу різноманітні за своїм колірному виконанню, що зручно для реалізації різних дизайнерських задумок.

Крім того, такі конструкції укомплектовуються довговічною високоміцної фурнітурою, яка не деформується при експлуатації і безвідмовно служить довгий час.

Будь-яка громадська душова, оснащена подібними перегородками, буде мати привабливий вигляд і при цьому буде відповідати всім сучасним санітарним нормам, і нормам безпеки.

Перегородки з HPL поєднують в собі помірну вартість і високу якість. Їх надійність, довговічність і стійкість до корозії дозволяє використовувати їх в приміщеннях з підвищеною вологістю.

За ними легко доглядати, так як з’являються забруднення можна легко усунути. Відповідно і їх гігієнічні якості дуже високі, що важливо для громадських місць.

Душові перегородки з полікарбонату

Перегородки з полікарбонату також є відмінним варіантом для громадських душових і привабливі за своїми характеристиками.

При їх виготовленні використовується комірчастий полікарбонат і каркас з алюмінію. Вони практичні, сучасні і естетично привабливі. Можуть бути виконані в різній колірній гаммі.

Таким чином, у споживача завжди є можливість вибрати найбільш органічну модель для свого інтер’єру. Їх монтаж і установка також не викликає ніяких складнощів.

Полікарбонатні душові перегородки мають відмінні антикорозійні характеристики, не потребують агресивному догляді, дуже гігієнічні і безпечні.

Всі душові перегородки розраховані на те, що ними будуть користуватися люди з різною комплекцією. І кожна людина зможе приймати душ в цілком комфортній обстановці, з достатньою кількістю вільного простору.