На сьогоднішній день акрилові ванни, завдяки своїм перевагам, дуже популярні. Але що ж собою являє акрилова ванна? Це виріб, що виготовляється з листів акрилу, за допомогою нагрівання і надання форми. Саме тому вони мають опірність до високих температур.

Якісні акрилові ванни можна придбати в магазинах сантехніки. Там ви знайдете величезний вибір від різних виробників, на будь-який смак і колір.

Сантехнічний акрил, він же акрилан виробляють тільки в Голландії. А потім вже експортують по всіх країнах, для виготовлення сучасної сантехніки.

Деякі виробники замінюють ванни з акрилу дешевшим матеріалом – аналогом – АБС ​​/ ПММА. Такі вироби низької якості і мають обмежений термін експлуатації.

Найбільш якісними вважаються вироби, які вироблені в Європі. Звичайно, у кожної фірми є свої «фішки», достоїнства і недоліки. До таких факторів можна віднести сорт акрилу, з якого виготовляють ванни. Чим він вищий – тим краще якість.

Kolo

Акрилові ванни славляться величезним вибором дизайну від найрізноманітніших виробників. Ось, наприклад, польська ТМ «Коло» виділяється величезною кількістю моделей різних розмірів і форм. Ця фірма має багато нагород і знак якості. При цьому вироби ТМ «Коло» мають товстий шар армування, що служить запорукою довговічності.

Pool Spa

Іспанська фірма «Пул Спа» спеціалізується на виробах з міцного матеріалу з незвичайним дизайном ванн. Практично всі моделі оснащені додатковим обладнанням – підлокітниками, підголівниками і гідромасажними системами.

Cersanit

«Церсаніт» – це польський виробник. Сантехніхніческіе прилади цього бренду стійкі до стирання, а також мають високу тепло- і звукоізоляцією.

Ravak

Компанія «Равак» – це чеський виробник, але він знаменитий по всьому світу. Тільки «Равак» виробляють ванни незвичайних форм. І саме вони вважаються найміцнішими і витримують більше навантаження.

При виборі акрилової ванни потрібно враховувати особливості даного матеріалу. Якою б якісною вона не була, під великою вагою вона може прогинатися і деформуватися. Також недоліком ванн з акрилу є обмежений термін експлуатації – 20 років максимум.

Переваги акрилових ванн полягають в стійкості до пошкоджень і до здатності легкого ремонту. Якщо виріб дало тріщину, її можна залити акрилом, і ванна ще довго прослужить.

Вибираючи її, віддавайте перевагу тільки перевіреним брендам. Інакше є ризик потрапити на підробку, яка зіпсується через 1-2 роки. Зверніть увагу на зріз. Оригінальні ванни складаються з двох шарів. Перший – це безпосередньо акрил, а другий – армований шар.