Акрилова ванна є однією з найпоширеніших моделей ванн, що володіють відмінними технічними показниками, а також привабливим зовнішнім виглядом.

Матеріал, з якого виконані ванни, виготовляється, надаючи йому найкращих властивостей. Можна подивитись такі моделі ванн в інтернет-магазинах сантехніки.

Переваги

Акрилові ванни характеризуються декількома перевагами:

 1. Невелика маса конструкцій.
 2. Привабливі зовнішній вигляд.
 3. Підвищений рівень міцності.
 4. Зносостійкість компонентів.
 5. Твердість усіх матеріалів, що характеризується тривалими експлуатаційними властивостями.
 6. Ванни мають гладку поверхню.
 7. Широке розмаїття форм та розмірів конструкцій.
 8. Відмінні теплоізоляційні властивості, що дозволяє набагато повільніше остигати воді.
 9. Чудові звукоізоляційні показники.
 10. Простота у виконанні настановних робіт.
 11. Моделі ванн відрізняються невибагливістю у догляді.

Правила догляду

Найголовніше правило при використанні акрилової ванни – подбати про те, щоб вона не забруднювалася. Отже, її очищення важливо проводити своєчасно, наприклад, обполоснути ванну після її використання. Також важливо розуміти, що тривале застосування ванни призведе до утворення слідів бруду, які повинні усуватись, використовуючи губку та звичайне мило.

Також існує перелік заборонених дій, які не можна виконувати, щоб не зіпсувати ванну:

 1. Заборонено застосовувати для чищення ванни порошки, призначені для прання, а також миючі засоби, які містять невеликі абразивні речовини.
 2. Не можна чистити ванну хлоркою.
 3. Заборонено застосовувати ацетон та інші різновиди розчинників, оскільки їх вплив негативно впливає на структуру конструкції.
 4. Не рекомендується допускати контакту ванної з формальдегідами, оскільки акрил не приймає такий матеріал.

Варто зазначити, що всі засоби для чищення повинні протиратися, використовуючи тільки м’яку губку і тканину. При цьому особливо важливо, щоб губка не мала абразивних шарів. Інакше вона дряпатиме поверхню ванної.

І невелика порада! При чищенні ванни не варто новий засіб відразу наносити на всю її поверхню. Важливо перевірити вплив компонентів на прихованій ділянці поверхні, щоб переконатися, що він не пошкодить зовнішню привабливість виробу.