Вам потрібно облаштовувати своє житло з нуля, і ви не знаєте, з чого почати? Не засмучуйтесь через кількість речей, які належить вирішити! Ось чотири цінні поради, яким потрібно слідувати.

Ви переїжджаєте до нової квартири або будинку і вас цікавить обустройка дома з нуля? Ми це добре знаємо, це складне завдання… Але не дозволяйте собі бентежитися масою речей, які треба вирішити та зробити!

Дотримуйтесь цих чотирьох цінних порад, як крок за кроком прикрасити свій будинок або квартиру, коли ви почнете з нуля: ви побачите, що це буде веселіше та простіше, ніж ви думаєте!

Вибираємо стиль декору

Почнемо з основ: вам може знадобитися час, щоб визначитися зі стилем, який сподобається. Але після того, як ви оберете настрій меблів, ви вже будете на півдорозі, тому що у вас буде точний орієнтир, який керуватиме вами під час створення проєкту.

Хороше практичне правило – спробувати використовувати той самий стиль як для інтер’єру, так і для екстер’єру або, принаймні, подумати про контекст, в якому розташований будинок. Наприклад, подумайте, як суперсучасні меблі будуть недоречно виглядати в заміському будинку; а що ви очікуєте від горища – кантрі чи більше мінімалізму?

Ось кілька стилів декору, які слід враховувати:

  1. Сучасний, з чистими лініями, з використанням відтінків дерева та дорогоцінних матеріалів.
  2. Мінімалістський, з невеликою кількістю меблів у кожній кімнаті. Улюблені відтінки: чорний, білий чи сірий із невеликими кольоровими акцентами.
  3. Кантрі – весело, комфортно та безтурботно, де натуральне дерево поєднується з вінтажними предметами.

Зосередьтеся на одній кімнаті за раз

Не намагайтеся прикрасити весь будинок відразу: розставте пріоритети у найважливіших кімнатах (тобто тих, які ви використовуєте найчастіше) і дійте крок за кроком! Можливо, ви захочете почати зі своєї спальні, вітальні та головної ванної кімнати. Виберіть максимум дві-три кімнати та обставляйте їх по одній. Бюджет не завжди дозволяє завершити будинок у короткий термін, тому обставляйте його за пріоритетами.

Почнемо з основного декорування кімнати

Після того, як ви вибрали кімнату для меблювання, почніть з пошуку найважливішого предмета в кімнаті, зазвичай найдорожчого.

У їдальні – це стіл; у вітальні – диван; в спальні – ліжко. Найважливіші меблі в кімнаті – це ті, які використовуються найчастіше, тому важлива їх якість. Ви, можливо, зможете заощадити на аксесуарах, але не жертвуйте якістю сну, купивши дешеве ліжко або диван.

Додайте деталі поступово

Якщо ви послухалися нашої поради, ваш будинок тепер буде обставлений основними предметами, але ви можете подумати про те, щоб додати нотку індивідуальності. Перейдемо до ще одного важливого кроку: виберемо невеликі прикраси!

Тепер, коли ви занурилися в чарівний світ меблів, у вас можуть з’явитися нові ідеї того, як ви хочете, щоб кімната виглядала, тому ось деякі деталі, які можуть мати значення:

  • Килими та штори;
  • Подушки та ковдри;
  • Елементи для освітлення;
  • Картини, фотографії, настінні прикраси.